DVI

Четвер, 26.04.2018, 08.47.20
Головна » 2016 » Грудень » 6 » Amazon відкрила принципово новий продуктовий магазин без кас, касирів і черг
15.00.46
Amazon відкрила принципово новий продуктовий магазин без кас, касирів і черг
      Онлайн-рітейлер Amazon, який і без того є одним з найбільш амбітних гравців ринку, став ще амбітніше зі своїм новим проектом. Отже, зустрічайте - Amazon Go - технологію, яка цілком може привести до зміни парадигм на ринку роздрібної торгівлі.

Для початку - офіційне відео, яке в наочній формі показує, що являє собою Amazon Go.


Зараз у Amazon є тільки один такий магазин без кас, що підтримує технологію простих покупок Amazon Go. Він розташований в Сіетлі, де знаходиться головний офіс компанії. Площа магазину складає 167 м2. В даний час він проходить етап тестування і покупки в ньому можуть робити лише співробітники компанії. Для звичайних покупців він відкриється на початку 2017 року.

Все, що потрібно для здійснення покупок в магазині - це спеціальне мобільний додаток Amazon Go. Контроль за тим, які продукти покупець взяв з полиці (або поставив назад), здійснюється за допомогою комп'ютерного зору і глибинного навчання (як відзначають в компанії, ці технології використовуються в безпілотних автомобілях). Гроші за покупки будуть списуватися з аккаунта Amazon.

На вході встановлені спеціальні апарати, оснащені сканерами QR-кодів. Зовні вони нагадують звичайні турнікети. Заходячи в приміщення, користувач повинен запустити додаток Amazon Go і відсканувати свій індивідуальний ідентифікатор. На виході сервіс автоматично підсумовує всі його покупки, знімає відповідну суму з аккаунта Amazon і висилає квитанцію про оплату.

По всьому магазину встановлено системи камер, оснащені машинним зором і здатні розпізнавати фізичні об'єкти. Такі ж, як відзначають в компанії, використовуються в сучасних безпілотних автомобілях. Коли покупець бере з полиці той чи інший товар і кладе його собі в корзину, система автоматично вносить його в список покупок. Система працює і у зворотному напрямку. Тобто, коли покупець ставить товар назад на полицю, комп'ютер виключає його з фінального чека.

Як зазначає Engadget, технологія Amazon Go ставить під загрозу працевлаштування понад 42 мільйонів американців, що працюють в сфері роздрібної торгівлі.
Переглядів: 157 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: