DVI

Середовище, 25.04.2018, 21.32.26
Головна » 2016 » Серпень » 20 » Airbus планує протестувати літаюче безпілотне таксі у 2017 році
21.22.39
Airbus планує протестувати літаюче безпілотне таксі у 2017 році

      Європейський авіабудівний концерн Airbus оголосив про намір протестувати прототип літаючого безпілотного таксі до кінця 2017 року. Проект під назвою Vahana стартував в лютому 2016 року і передбачає розробку індивідуальної мультироторної вантажопасажирської платформи. За словами представників компанії, такі безпілотники допоможуть розвантажити автомобільні дороги.

Крім Vahana фахівці компанії вже 2 роки працюють і над іншим проектом повітряного судна для вантажопасажирських перевезень на короткі відстані. В рамках проекту CityAirbus планується розробка платформи мультироторного повітряного судна для перевезення декількох людей відразу. Клієнтові потрібно буде зарезервувати через додаток місце в CityAirbus і відправитися до найближчий вертолітний майданчик. Спочатку CityAirbus буде реалізований як пілотований транспорт, однак в майбутньому, за словами представників Airbus, апарати можна буде доопрацювати для безпілотних польотів.

Незважаючи на можливість технічної реалізації, пасажирські безпілотники різних виробників все ще знаходяться в стадії розробки. На даний момент ближче всіх до серійного виробництва пасажирських Мультикоптерів знаходиться німецька компанія e-volo - в квітні 2016 року 18 роторний мультикоптер Volocopter VC200 здійснив перший офіційний пілотований політ.

Також розробкою пасажирського дрона займається китайська компанія EHang. Незважаючи на те, що їх вантажопасажирський октокоптер EHang 184 ще не піднімав людини або вантаж в повітря, виробнику вже вдалося домогтися певних домовленостей. Зокрема, EHang домовилася про тестування безпілотника на території штату Невада і про будівництво тисячі модифікованих пасажирських Мультикоптер для автономного перевезення.

Джерело: nplus1
Переглядів: 145 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: