DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.26.48
Головна » 2017 » Жовтень » 8 » Airbus планує підняти в повітря концепт автономного електричного аеротаксі до кінця 2018 року
11.55.26
Airbus планує підняти в повітря концепт автономного електричного аеротаксі до кінця 2018 року

      Компанія Airbus заявила, що розробляємий нею концепт літаючого автомобіля може зробити свій перший політ вже до кінця наступного року.

Перші випробування будуть безпілотними. Однак до моменту старту експлуатації в містах транспортний засіб буде пілотуватися людьми. Але в подальшому планується перейти повністю на автономну роботу. Початок комерційної експлуатації аеротаксі заплановано, приблизно, на 2023 рік.

Вперше концепція безпілотних літаючих таксі була анонсована компанією Airbus в серпні 2016 року. За задумом, самоврядний електричний транспортний засіб отримає чотири несучих гвинта, зможе здійснювати вертикальні зліт і посадку, дозволить перевозити до чотирьох пасажирів. Завдяки використанню чотирьох гвинтів вдасться знизити розміри аеротаксі і рівень видаваного шуму. А розподіл вартості польоту на чотирьох пасажирів дозволить здійснювати перельоти за ціною, порівнянною з вартістю поїздки в звичайному таксі.

Джерело: Engadget
Переглядів: 184 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: