DVI

Понеділок, 10.12.2018, 11.28.06
Головна » 2018 » Грудень » 3 » Аеротаксі Volocopter випробують в ролі літаючої швидкої допомоги
10.00.59
Аеротаксі Volocopter випробують в ролі літаючої швидкої допомоги
      Німецька некомерційна організація екстрених служб ADAC Luftrettung починає річні випробування мультикоптера Volocopter. Тестові польоти будуть проводитися в Баварії в передмістях Ансбаха і Дінкельсбюль.

Як повідомляється, дані літальні засоби пройдуть випробування «специфічними сценаріями, характерними для експлуатації авіаційної техніки в медичних цілях». В цілому витрати на тестові польоти (включаючи розробку проектної документації, зарплату дослідницької групи і так далі) складуть близько 500 тисяч євро. Доповідь про придатність або непридатність Volocopter до використання в якості літаючої швидкої допомоги планується підготувати до кінця 2019 року.

При цьому на Volocopter в ADAC покладають великі надії. Керівництво організації «бачить високий потенціал мультикоптера як транспортного засобу при проведенні рятувальних операцій у важкодоступних районах» - і прогнозує його широке поширення по країні і світу.

Наостанок зазначимо, що літальний апарат Volocopter, розроблений однойменною компанією, являє собою пасажирський мультикоптер, оснащений кільцевою рамою з 18 повітряними гвинтами, розміщеної над корпусом. Маса порожнього аеротаксі становить 290 кілограмів. Апарат може перевозити пасажирів або вантажі масою до 160 кілограмів на швидкості до 70 км\год. При максимальному завантаженні дальність польоту складає 27 км. В якості транспорту для екстрених служб аеротаксі Volocopter буде випробувано вперше.

Джерело: N+1
Переглядів: 14 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: