DVI

Субота, 24.02.2018, 09.54.08
Головна » 2017 » Липень » 10 » Аеропорт «Бориспіль» заявив про ультимативні вимоги Ryanair і політичний тиск
16.34.06
Аеропорт «Бориспіль» заявив про ультимативні вимоги Ryanair і політичний тиск
      Сьогодні відбулася прес-конференція гендиректора аеропорту «Бориспіль» Павла Рябікіна, на якій він розповів про пункти контракту, за якими не може домовитися з авіакомпанією Ryanair. У відповідь на це міністр інфраструктури України Володимир Омелян зазначив, що найімовірніше, вже сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україні.

Отже, за словами Павла Рябікіна існує три ключові пункти, за якими аеропорт «Бориспіль» і авіакомпанія Ryanair не можуть досягти компромісного рішення. За його словами, основними розбіжністю між сторонами є: надання знижки на польоти за маршрутом Бориспіль-Лондон (Станстед, Англія), терміни дії знижки, порядок нарахування пасажирського збору на цьому маршруті, а також порядок вирішення спірних моментів. За підрахунками Борисполя в разі підписання угоди на якому наполягає Ryanair аеропорт ризикує недоотримувати щорічно близько 2 млрд грн.
«Наступна вимога Ryanair - пасажирський збір $ 7,5 за людину, закріплений на 5 років. При цьому Ryanair наполягає гарантовано закріпити цю ставку якщо вони забезпечують нам 150 000 пасажирів на рік. Це момент за яким ми не можемо зійтися, оскільки даючи $ 7,5 за пасажира, ми давали ціни які знаходяться за багатьма показниками нижче нашої собівартості. За рахунок субсидування нових ліній ми сподіваємося на зростання пасажиропотоку. Якщо перевізник не гарантує це зростання, ми не можемо гарантувати продовження йому такої знижки, яка надається на перший рік перевезень», - сказав глава Борисполя.
Третя розбіжність між Борисполем і Ryanair - порядок нарахування знижки, а також застосування правила 100-кілометрової зони. За розрахунками керівництва через цей пункт аеропорт ризикує недоотримати близько $ 25 млн на рік, (якщо ставка $ 7,5 буде надана всім іноземним компаніям). Також Рябкін підкреслив, що в переговорах між Борисполем і авіакомпанією багато політики, але закликав дивитися тільки на економіку взаємовідносин сторін. При цьому він зазначив, що готовий піти зі своєї посади, але підписувати договір в такому форматі не збирається.

У свою чергу Володимир Омелян відреагував на прес-конференцію представників Борисполя на своїй facebook-сторінці. З поста можна зробити висновок, що міністр інфраструктури не вважає доводи Борисполя логічними і передрікає повну відмову лоукостера від польотів в Україні.

«Швидше за все, сьогодні буде оголошення про скасування польотів Ryanair в Україні. Що хотіли - те й отримали. Можна відкривати ще один офіс з підтримки інвестицій. Reform is happening »

Джерело: Liga.net
Переглядів: 59 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: