DVI

П'ятниця, 23.02.2018, 14.21.31
Головна » 2017 » Серпень » 1 » Adobe припинить будь-яку підтримку Flash Player до кінця 2020 року
08.40.33
Adobe припинить будь-яку підтримку Flash Player до кінця 2020 року
      Про те, що дні популярної мультимедійної платформи Adobe Flash полічені ми дізналися ще в кінці 2015 року. Тоді ж стало зрозуміло, що прощання з цієї важливою ​​технологією буде тривалим, але залишалося питання - наскільки тривалим? На цьому тижні на нього була отримана відповідь. Компанія Adobe оголосила про намір повністю припинити підтримку і поширення технології Flash Player до кінця 2020 року.

Компанія пояснила відмову від технології розвитком і функціональними можливостями інших стандартів, в тому числі HTML5, WebGL і WebAssembly.

«З урахуванням цього розвитку і у співпраці з нашими партнерами, в тому числі Apple, Facebook, Google, Microsoft і Mozilla, ми плануємо припинити використання Flash», - сказано в повідомленні.

Про те, як так вийшло, що колись популярна мультимедійна платформа відходить в минуле, ми вже розповідали, але коротко повторимо. Частково з причини відсутності підтримки Flash на смартфонах, почасти тому, що платформа в певному сенсі є справжнім лихом інтернету. До теперішнього часу у Flash є сила силенна недоліків, в тому числі по частині енергоефективності. До того ж, історія пам'ятає чимало різного роду проблем з безпекою Flash - мова про уразливість, що піддають величезному ризику злому пристрої всіх інтернет-користувачів.

В Adobe пообіцяли підтримувати Flash до наміченого терміну, щоб всі користувачі і компанії змогли без проблем перейти на інші технології.

Джерело: Adobe
Переглядів: 372 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: