DVI

Вівторок, 24.04.2018, 15.33.25
Головна » 2016 » Грудень » 26 » Адаптер MagNeo покликаний замінити MagSafe і здатний передавати енергію і дані одночасно
09.59.57
Адаптер MagNeo покликаний замінити MagSafe і здатний передавати енергію і дані одночасно
      Випущені в цьому році ноутбуки MacBook Pro втратили коннектор MagSafe, що засмутило багатьох прихильників техніки Apple. Але те, що прибрала Apple, можуть запропонувати сторонні виробники. Правда, сторонні рішення забезпечують лише передачу енергії, але не передають дані. Але тепер і це обмеження усунуто.


Так, на Kickstarter запущена кампанія зі збору коштів на випуск пристрою MagNeo, який представляє собою багатофункціональний адаптер, покликаний повністю замінити MagSafe. MagNeo здатний передавати до 100 Вт енергії, чого цілком достатньо для живлення 15-дюймової моделі MacBook Pro, а також забезпечує передачу даних на швидкості 10 ГБ/с.

Завдяки цьому він може використовуватися для передачі відео з роздільною здатністю 5K. Дані передаються в обох напрямках, як і в випадку USB-C. Причому, пристрій не обмежений в застосуванні тільки з MacBook Pro. Підтримуються будь-які пристрої, оснащені інтерфейсом USB-C.


Кампанію зі збору коштів на випуск MagNeo вже можна назвати успішною, хоча до її закінчення залишилося ще 35 днів. На момент підготовки матеріалу було зібрано вже більше $ 45 тис. з необхідних $ 35 тис.

Джерело: Kickstarter
Переглядів: 145 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: