DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.29.39
Головна » 2017 » Жовтень » 5 » Adam: The Mirror / «Адам: Відображення» - нова короткометражка Ніла Бломкампа про людиноподібних роботів
08.00.51
Adam: The Mirror / «Адам: Відображення» - нова короткометражка Ніла Бломкампа про людиноподібних роботів
      Добре відомий деяким з наших постійних читачів режисер Ніл Бломкамп представив чергову роботу своєї студії Oats Studios - короткометражний фільм Adam: The Mirror ( «Адам: Відображення»).

Робота ця в першу чергу примітна тим, що цілком і повністю створена на популярному ігровому движку Unity. Кожен кадр картини промальовувався в реальному часі за допомогою комп'ютерної графіки. Сама картина є продовженням технічної демонстрації, яку фахівці Unity випустили влітку 2016 року для презентації можливостей движка. Відзначимо, що оригінальний ролик отримав нагороду Webby Award і був показана на декількох кінофестивалях.

«Адам: Відображення» - перша з двох запланованих у всесвіті ADAM робот, виробництвом яких займається Oats Studios. Друга картина має приставку «Пророк» і повинна вийти до кінця 2017 року.

Картина виконана цілком в дусі інших робіт режисера. Вона розповідає про людиноподібних роботів-ізгоїв, які вчинили злочини або просто стали непотрібними. За сюжетом, група машин допомагає своїм родичам, звільняючи їх від накладених людьми обмежень, і знайомлячи їх з персонажем на ім'я Відображення. Останній здатний бачити минуле роботів і «знає їх історію».

Раніше Бломкамп випустив три короткометражки з чотирьох запланованих в рамках проекту Volume 1 ( «Перша сторона» [касети]): Rakka про вторгнення інопланетян, Firebase з альтернативною версією війни у ​​В'єтнамі і останній фільм жахів «Zygote» про сучасного «Франкенштейна», натхненний «Щось» і «Чужим». Коли вийде четвертий фільм серії поки неясно, але відомо, що короткометражка буде називатися «Ліма», а її дія відбуватиметься в наші дні.

Джерело: TJ i Oats Studios
Переглядів: 185 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: