DVI

Вівторок, 19.06.2018, 15.11.12
Головна » Архів новин
« 1 2 ... 1493 1494 1495 1496 1497 ... 1603 1604 »
Найменший двигун V12

              Ясна річ, такий маленький двигун автомобіль у рух не приведе. Але зате сам факт того, що подібна річ існує, може викликати здивування і захоплення. Не знаю навіть, що і складніше - блоху підкувати чи зробити подібний двигун. Матеріали, які використовував розробник звичайні - нержавіюча сталь, бронза і алюміній. Працює движок на стислому повітрі. Обсяг движка - 12 кубічних сантиметрів.
... Читати далі »
Переглядів: 418 | Дата: 23.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Кільця Тесла в домашніх умовах

                Якщо ви знаєте фізику, у вас рівні руки і ви зазвичай не суєті пальці в розетку, то в такому випадку можна зайнятися виготовленням кілець Тесла. На DVI вже не раз і не два публікувалися проекти подібного плану, цього разу проект - домашній. Ні, це не означає, що він маленький і виглядає погано. Навпаки. Домашній - означає, не пов'язаний ні з якою комерційною темою, не створений для реклами. Цим проектом займався людина, яка любить все незвичайне, і в якого дійсно рівні руки. Давайте подивимося, що він зміг зробити.
... Читати далі »
Переглядів: 194 | Дата: 23.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Художники знущаються над купюрами

             Є такий вид творчості, коли який-небудь художник, якому набридає його нинішнє заняття, вирішує випробувати себе в іншому жанрі. Наприклад, помалювати на купюрах. Адже і виходять дуже незвичайні твори часом. У малюнках, представлених нижче, змінені в більшості випадків тільки особи американських президентів (так, використовувалися долари). Вийшли всякі герої фільмів та інші веселі хлопці.
... Читати далі »
Переглядів: 170 | Дата: 23.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Робот, який вміє знаходити вихід з лабіринту

              Японці створюють іноді дуже цікаві пристрої, які мають зачатками штучного інтелекту. Власне, одним з таких пристроїв є мініатюрний робот, про який і піде мова далі. Цей робот трохи схожий на мишу, на образ поведінки, і його саме так і назвали. Девайс досить швидкісний, здатний розвивати швидкість аж до 12 кілометрів на годину, що цілком пристойно для такого міні-пристрої. Складний лабіринт робот проходить за кілька секунд. На цей раз він зміг знайти вихід всього за 3,9 секунди.
... Читати далі »
Переглядів: 228 | Дата: 23.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Найгірші паролі 2011

             Щороку експерти з мережевої безпеки проводять оцінку різного типу паролів, пропонуючи власні рекомендації щодо поліпшення безпеки свого пароля. Цікаво, що іноді навіть самі безпечні, на думку, користувача, паролі, зламуються за пару хвилин. Адже вже давно всякі транслітом імен, зміна розкладки та інші хитрощі ні до чого не приводять - такі паролі зламуються дуже швидко. Незважаючи на рекомендації фахівців, користувачі продовжують використовувати паролі, які можна назвати дуже слабкими. Не просто слабкими, а дуже слабкими. Цього року експерти представили списочок з 25 подібних паролів, проранжирувавши їх у порядку популярності і складності.
$ CUT $
Загалом, подивіться ці паролі, і якщо ви використовуєте один з них, коштує такий пароль поміняти. Правда, якщо ви використовуєте подібний пароль від сервісу, де немає ваших особистих даних, то можна продовжувати використовувати подібне. Зрозуміло, що мало хто буде працювати зі складними паролями, якщо сервіс, що вимагає авторизації, використовується один-єдиний раз (наприклад, потрібно завантажити що-то).

Ось вони, герої минає 2011 року. Треба ще мати на увазі, що оцінка проводилася в західних країнах, так що деякі з паролів популярні саме там. З іншого боку, "вічно молодий" пароль 123123 популярний у всіх країнах, і був таким популярним у всі часи.


1. password
2. 123456
3.12345678
4. qwerty
5. abc123
6. monkey
7. 1234567
8. letmein
9. trustno1
10. dragon
11. baseball
12. 111111
13. iloveyou
14. master
15. sunshine
16. ashley
17. bailey
18. passw0rd
19. shadow
20. 123123
21. 654321
22. superman
23. qazwsx
24. michael
25. football

Использование подобных "паролей" для аккаунтов от сервисов, где есть важная информация, чревато потерей этой информации, ведь хакеры, при необходимости, легко могут взломать вашу учетную запись. Будьте внимательны.

Самыми безопасными считаются цифробуквенные пароли достаточно большой длины, желательно с разными символами. Вот несколько советов о том, как можно сделать свой пароль безопасным.

1. Используйте буквы разного регистра, и большие и маленькие, добавляйте цифры и разного типа символы, о чем мы говорили выше;

2. Используйте пароли длиной не менее 8 символов. Желательно не употреблять какие-либо слова в своем пароле, либо вставлять цифры и символы, "разбавляя" простенький пароль;

3. Не используйте один и тот же пароль на разных сайтах. Желательно использовать программку - менеджер паролей для хранения своих паролей. Многие такие программы умеют и генерировать очень надежные пароли.
Переглядів: 173 | Дата: 23.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Паперові гаджети прямо з Франції

             Дизайнерська студія Zim & Zou, офіс якої знаходиться у Франції, виконує різного роду роботи, пов'язані з дизайном і графічним дизайном. Зараз, ймовірно, для залучення до себе уваги, ця студія створила декілька гаджетів з паперу. Точніше, це копії різного роду пристроїв, зроблені з паперу та картону. У числі інших пристроїв - мобільний телефон, дискета, касетний плеєр і інші.
... Читати далі »
Переглядів: 179 | Дата: 22.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Очі комах і не тільки

            Макрофотографії - дуже цікавий жанр фотографії, що дозволяє всім нам побачити те, що зазвичай невидимо неозброєному оку. Цього разу пропоную помилуватися фотографіями зі світу тварин. Тут у нас і комахи, і арахнід, і інші інші товариші. Око багато, так що кожен знайде собі щось цікаве. Ну, а якщо ви не любите комах, тоді майте на увазі, що тут вони - удосталь. У сенсі, не вони самі, а їх реалістичні зображення.
... Читати далі »
Переглядів: 244 | Дата: 22.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Представлений покращений Nissan Juke-R

               Так, автомобіль від Nissan, оснащений двигуном у 485 кінських сили, дійсно офіційно анонсований цією компанією. Він здатний розвивати швидкість до 100 кілометрів на годину за 3,6 секунди, що є дуже хорошим показником. Зараз, на жаль, неясно, чи буде автомобільчик проводитися в промислових масштабах, або так і залишиться одиничним екземпляром. У продовженні - відео автомобіля і кілька фотографій.
... Читати далі »
Переглядів: 200 | Дата: 22.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Фотографії без фотошопу

              Фотографії, які можна бачити в цьому записі, не оброблялися фотошопом. Це ілюзії, засновані на перспективі, часу доби та інше. Більшість таких фотографій отримувати досить просто - головне, це, як кажуть, спіймати момент. Але звичайно, потрібно ще вміти і фотографувати, щоб не було відблисків, непотрібною яскравості, сторонніх об'єктів на знімку і іншого. Навіть найпростіша малюнок насправді може виявитися надзвичайно складною. Днями, малюнок берегів Рейну одного відомого фотографа була продана за 46 мільйонів доларів. Так що вся ця простота може бути уявною.
... Читати далі »
Переглядів: 205 | Дата: 22.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)

Незвичайні приклади використання старих жорстких дисків

              Кому потрібні старі, що вийшли з ладу жорсткі диски? Виявляється, їм можна знайти застосування, але для цього потрібні рівні руки, як це прийнято говорити, і цікава ідея. У цьому невеликому огляді пропоную оцінити кілька прикладів оригінального використання жорстких дисків. Один із способів дозволяє працювати з носієм інформації за призначенням, проте всі інші не мають до накопичення інформації ніякого відношення. Але тим краще. Особисто мені найбільше сподобалася ідея з годинами (ця новина вже давненько публікувалася на DVI), і зараз вона потрапила в цю вибірку не просто так.
... Читати далі »
Переглядів: 311 | Дата: 22.11.2011 | Рейтинг: 0.0/0 | Коментарі (0)