DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.39.07
Головна » 2013 » Квітень » 19 » 9 корисних порад власникам iPhone
09.44.18
9 корисних порад власникам iPhone
9 корисних порад власникам iPhone
         Незважаючи на масовість, смартфон від Apple  багатьом до цих пір є культовою річчю. Загалом-то, це можна зрозуміти, хоча зараз вже будь-які смартфони явно перестали бути чимось особливим, чого б вони там не могли, і як би вони там не виглядали.

Але культ - культом, а я пропоную кілька цікавих "великодніх яєць", тобто неявних функцій, які пропонуються нам розробниками  iPhone . Далеко не всі власники цих смартфонів знаю про такі функції.  

1. Ви можете навчити ваш телефон акронимам. Для цього потрібно піти в Settings> General> Keyboard> Add New Shortcut 
Ось скрішоти того, що має вийти:

2. Якщо вам потрібно зберегти зображення з будь-якого сайту, натисніть на зображення пальцем і утримуйте. з'явиться меню, яке і дозволить зберегти дане зображення.

3. У вашому пристрої є така функція, як "Не турбувати". Це означає, що ви не будете отримувати сповіщення і отримувати дзвінки, доки телефон заблоковано. Краще всього використовувати функцію, поки ви спите.

4. Можна відправляти звичайні sms, просто продектувати їх (тут найкраще працювати з англійською мовою, звичайно). Просто натисніть мікрофон на клавіатурі під час створення sms, а телефон зробить все інше.

5. Для того, щоб закрити будь-яке з відкритих додатків, натисніть два рази на головну кнопку. З'явиться список програм. Для закриття натисніть на червоний гурток.

6. Збереження важливої інформації в iCloud можна проводити кожного разу, як ваш телефон заряджається + підключений до Wi-Fi мережі. Налаштувати це можна в Settings> iCloud> Storage & Backup

7. Siri може надати неоціненну допомогу англомовним власникам iPhone в питанні встановлення будильника. Потрібно просто викликати помічника, і сказати наступне: "Set my alarm for [тут Надикто час англійською]."

8. Для роботи з плеєром не потрібно нікуди заходити. Досить просто два рази натиснути на головну кнопку, а потім прокрутити нижнє меню зліва направо до появи ось такий панельки:

Переглядів: 263 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: