DVI

Понеділок, 10.12.2018, 10.55.13
Головна » 2018 » Листопад » 28 » 8 додатків з Google Play з великою кількістю завантажень викриті в шахрайстві
15.00.55
8 додатків з Google Play з великою кількістю завантажень викриті в шахрайстві
      Відразу 8 додатків для Android, у яких сукупна кількість завантажень в магазині Google Play перевищує 2 млрд, викриті в застосуванні шахрайських рекламних дій. При цьому 7 з них належать китайській компанії Cheetah Mobile, ще 1 додаток створила інша китайська компанія Kika Tech, чия штаб-квартира розташована в Кремнієвій долині.

Згідно із заявою аналітичної компанії Kochava, обидві компанії викриті в зловживанні дозволами для додатків. Вони відстежували нові завантаження і підміняли деякі параметри установки, що могло викликати зловживання на мільйони доларів. Дана схема передбачає як моніторинг поведінки користувача, так і розкрадання коштів розробників, які платять комісію партнерам за залучення користувачів до додатків. 

В такій неправомірній поведінці були помічені такі додатки Cheetah Mobile: Clean Master, CM File Manager, CM Launcher 3D, Security Master, Battery Doctor, CM Locker і Cheetah Keyboard. Деякі з них налічують мільйони завантажень. Раніше ця компанія також звинувачувалася в використанні назв додатків, які ідентичні назвам інших популярних додатків, щоб переманити до себе користувачів. Крім того, компанію звинувачували в шахрайстві з показниками завантажень і суми доходів, а також покупці відгуків користувачів.

Додаток Kika Tech Keka Keyboard використовувало схожу тактику отримання реферальних виплат. Клавіатура вимагала від користувача дозвіл на читання тексту, що вводиться, а потім перевіряла наявність винагород за установку додатків на підставі пошукових запитів користувача.

Обидва розробника відкидають звинувачення в зазначених махінаціях. Вони припускають, що подібне відстеження могло стати результатом встановлення сторонніх пакетів SDK. У той же час в Kochava запевняють, що в шахрайській практиці викриті саме оригінальні SDK компаній.

Джерело: The Verge
Переглядів: 27 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: