16.27.28
7 причин, по яких варто пити каву
     Відносно кави, як і щодо зеленого чаю, пива та інших напоїв, неважливо, алкогольних, кофєїновмісних або інших, є кілька думок. Ці думки відрізняються : хтось говорить, що кава шкідлива, хтось, що кава - панацея від усіх хвороб. Ймовірно, мають рацію ті, хто вважає, що істина - десь посередині. 

Лікарі виділили, і вже давно, кілька моментів, що становлять корисний вплив кави на організм в людини. Ось ці моменти.

1. Запах кави

Стверджують, що запах кави допомагає впоратися зі стресом. Як би не були ви напружені, але запах звареної кави, або ж просто кавових зерен покращує настрій, і дозволяє поглянути на речі трохи по -іншому.

Звичайно, все це спотвориться про справжню зернову кава, а не про "розчинну" кава, яку навряд чи заслуговує назву. 

2. Корисні речовини

Так, в каві містяться корисні речовини, перш за все, ті самі модні "антиоксиданти ", які позитивно впливають на наш з вами організм. Деякі фахівці вважають, що в каві міститься в кілька разів більше антиоксидантів, ніж у зеленому чаї.

3. Кава корисний для печінки

Особисто я був здивований, коли дізнався про цей факт. Виявляється, кава дійсно корисний для печінки, знижуючи ймовірність появи цирозу печінки на 20%. Крім усього іншого, кава також дозволяє уникнути ожиріння печінки, що надзвичайно шкідливо.

Звичайно, в Мережі рідко з'являються дані, які підтверджують ті або інші дослідження, але в цей пункт хотілося б вірити.

4. Кава знижує рівень депресії

Так, як і у випадку стресу, кава допомагає впоратися з депресією. Взагалі кажучи, це ж цілий ритуал : встати вранці, взяти джезву (або включити кавоварку ), намолоти кави, засипати його і поставити варити ( або ж виставити відповідну функцію в кавомашині ).

Який би поганий настрій не був би, подібна процедура покращує його. Само собою, регулярне повторення процедури дозволяє впоратися з депресією. Ну, не всіх випадках, але в багатьох. 

5. Кава в якості дозволеного допінгу

Ніби як кофеїн не числиться в списку заборонених препаратів для спортсменів, правда? І цим багато хто користується, випиваючи каву перед важливими змаганнями. Доза кофеїну допомагає поліпшити свої результати, часом - досить значно.

6. Кава "запускає"мозок

Так, вранці ви швидше "включаєтеся", і краще працюєте, оскільки кава досить довго допомагає мозку активно працювати. Правда, весь час підстьобувати мозок кофеїном не варто - все ж, це не кінь, яку можна гнати і гнати. 

Мозок - вельми складний орган нашого організму, і його слід берегти.

7. Кава знижує ризик захворювання на діабет 2 типу

Діабет другого типу - одне з найбільш поширених видів захворювань у наших з вами сучасників. Так от, у людей, які регулярно п'ють каву, ризик захворювання на діабет другого типу знижується приблизно наполовину. Непогано, як вважаєте?

Ну, і врешті - решт, кава просто дуже смачна, і сама по собі, і у вигляді різного роду кавових напоїв. Напишіть, будь ласка, а чому ви любите (або не любите ) кави.

Переглядів: 202 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close