DVI

Середовище, 19.06.2019, 06.40.05
Головна » 2013 » Січень » 12 » 5 незвичайних речей, зроблених в пам'ять про когось
13.13.33
5 незвичайних речей, зроблених в пам'ять про когось
5 незвичайних речей, зроблених в пам'ять про когось

            Багато хто з нас хотіли б зробити щось хороше в пам'ять про когось. Ну, хоча б сходити на могилу передчасно загиблого співака /музиканта, щоб виказати, таким чином, свою повагу. Але є дуже вже незвичайні вчинки, які зроблені в пам'ять про когось.


 Трюк в пам'ять про цирк 


Логін Валленда - представник ну дуже відомого сімейства акробатів. Для того, щоб вшанувати пам'ять свого діда, великого, можна сказати, акробата, Карла Валленди, Нік вирішив відтворити трюк, який послужив причиною смерті діда. Так, при виконанні цього трюку Карл Валленда загинув, це трапилося в 1978. Нік Валленда досяг успіху, і виконав цей трюк.


Ліс в пам'ять про дружину


Педро Урета дуже горював по своїй дружині, яка померла в 1977 році. Ця людина розпорядився посадити ліс у формі гітари. І адже все вийшло, правда, довелося висадити близько 7 тисяч (!) Дерев. Це зайняло багато років, але все вийшло.


Квадрокоптер в пам'ять про кота


У Барта Джансі помер кіт. І ось, в пам'ять про нього, Джансі вирішив зробити ... опудало кота. Правда, це опудало не відпочиває десь на поличці. Ні, воно літає - адже Джансі зробив з кота квадрокоптер. Тепер ця людина ще й виставив кота-літальний апарат на продаж, оцінивши його в 100 тисяч євро.Собака спить біля могили господаря вже 6 років


Так, домашні тварини часто є найбільш відданими друзями. Так, помісь німецької вівчарки на ім'я Капітан, позбувся господаря 6 років тому. І весь цей час Капітан приходить увечері на могилу господаря, і засинає там. Кожен день, протягом 6 років.


Фігуристка виступила на честь матері


Канадська спортсменка, яка займається фігурним катанням, виступила просто чудово, здобувши бронзову медаль. При цьому вона виступила на наступний день після смерті матері, і весь виступ було присвячено матері. Правда, після виступу, який було зустрінуте бурхливими оваціями, спортсменка навіть на ногах вже майже не трималася, так їй було складно.


Переглядів: 329 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: