08.55.24
5 недооцінених ММО-ігор
       У світі налічується багато тисяч ігор. Навіть сучасних ігор, які виходять для консолей і десктопних ПК з ОС Windows налічується більше тисячі. З 600 найпопулярніших сучасних ігор з мультиплеєром велика частина все ж не є якісними. Так, може бути, там хороша графіка, але ось по частині геймплея і опрацювання ігрового світу такі ігри знаходяться в глибоких мінусах. 

Однак, є іграшки, які незаслужено забуті, недооцінені. Ось про таких іграх, жанру ММО, ми зараз і поговоримо.

Ryzom

Ця гра, створена французькою компанією Nevrax, в 2007 році отримала звання однієї з кращих багатокористувацьких іграшок. Однак, вона так і не отримала широкого визнання геймера.

Ігровий світ являє собою величезну планету, де живуть чотири раси. Ці раси знаходяться в самих різних відносинах один з одним, деякі - воюють, інші знаходяться в дружніх відносинах.

Кожна раса прагне стати найбільш могутньою, і робить це різними способами. У гри Ryzom, за словами тих, хто в неї грає, дуже красива графіка і до дрібниць продуманий геймплей.

Fallen Earth

Ще одна ММО - гра, котра була розроблена американцями, компаніями Icarus Studios LLC і Fallen Earth LLC. Сюжет гри розгортається в пустелі, створеної в процесі апокаліптичної війни. Регіон - Великий Каньйон. 

Гра включає відразу кілька жанрів, можливість гри від першої або третьої особи, багато обладнання, сотні різновидів товарів. Само собою, велика кількість зброї, система створення речей, близько 100 навичок і здібностей та все інше, чого потребує хороша гра.

З 12 жовтня 2011 гра працює за поділи free2play.

Wakfu

Гра починається через 1000 років після закінчення сюжету Dofus. Все зав'язано навколо війни богів з величезний, добившім легендарну силу 6 драконів. І після битви, боги все ж змогли покарати Огра, однак, світ був практично повністю зруйнований.

Вижили в цьому світі розділилися на три фракції, кожна з яких, за традицією, воює або дружить з сусідньої нацією. Вибір гра визначить його положення в цьому світі, і, ймовірно, світогляд ( ігрове, само собою). 

Rift

Ця гра відоміший інших, але її теж можна віднести до недооціненим. Справа в тому, що багато хто вважає дану гру клоном WOW, хоча вона такою не є.

Є тут багато цікавого, включаючи контент з Theme Park, а також унікальна ігрова система. Загалом, якщо ви шукаєте гарну гру, в яку можна грати довго, то Rift - саме така іграшка.

The Secret World

Це - розробка компанії Funcom, яка знаходиться в стадії тестування. Ігровий світ Funcom являє собою якусь суміш реальності, міфології та ігри. Самі творці назвали іграшку "Темним фентезі з елементами реалізму ".

Не секрет, що тут знову бореться добро і зло, а гравець повинен вибрати одну із сторін, щоб битися на боці обраної нації. До слова, класів тут немає, так що розвиток залежить тільки від гравця.


Переглядів: 232 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close