16.06.00
5 фактів про оливкову олію
      Зараз оливкова олія - на піку кулінарної моди. Багато господинь звикли використовувати оливкову олію на кухні, для приготування різних страв. Само собою, це добре, оскільки оливкова олія містить масу живильних елементів, і вельми корисно для нашого організму.

Але ось вибирати це масло потрібно правильно, оскільки є кілька "секретів", про які варто дізнатися. Нічого складного, але все це - досить важливо. 

Тільки закрита тара

Ворогом оливкової олії є сонячні промені. Світло потроху псує оливкову олія, роблячи її гіркою. Для того, щоб зберігати масло довгий час, варто вибирати темний скляний посуд. 

Ну, а купувати масло краще в закритій тарі - зараз багато магазинів продають оливкова олія в жерстяних упаковках, усередині яких розміщені або пляшки, або масло просто заливається всередину.

Зберігання масла

Не думаю, що ви закуповувати олію на роки, але якщо вже олії багато, то зберігати краще в коморі, не поруч із джерелом тепла або світла. 

Як вже говорилося вище, сонячні промені негативно впливають на масло, крім того, варто берегти його від впливу тепла, яке теж небажане. Вся справа в тому, що теплове випромінювання призводить до деградації таких речовин, як поліфеноли, в результаті чого аромат масла псується. 

Колір масла

Тут немає ніяких секретів - будь-який колір гарний, і говорить тільки про сорт масла, а також про те, що масло зібрано в певний час.

За кольором не можна судити про якість масла, і якщо колір вам не подобається, це не означає, що масло погане. Швидше, навпаки.

Використання

Краще всього використовувати оливкову олію для заправки салатів та інших страв, а не використовувати для смаження. В холодному вигляді вона принесе максимальну користь нашому організму. 

Температура вище 180 градусів Цельсія просто розкладає оливкова олія, і знищує корисні речовини, що містяться в ній. 

Термін зберігання

Як і будь-яке інше рослинне масло, оливкове краще зберігати не більше 12 місяців. В іншому випадку ви отримаєте гіркувате масло, яке вже не годиться ні для заправки салатів, ні для смаження. Так що будьте уважні.

Переглядів: 320 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close