DVI

Четвер, 26.04.2018, 16.37.37
Головна » 2016 » Вересень » 16 » «4 Лапи» врятували тварин з «гіршого зоопарку в світі» [18 фото]
11.59.32
«4 Лапи» врятували тварин з «гіршого зоопарку в світі» [18 фото]
      «Чотири Лапи», міжнародна група по захисту тварин, недавно завершила порятунок 15 тварин із зоопарку Хан-Юніс, найбільш відомого як «найгірший зоопарк в світі», в секторі Гази. Роки війни, невеликі групи відвідувачів і ізраїльська блокада зробили все важче процес утримання  зоопарку настільки, що чисельність здорових тварин скоротилася з 44 до 15. Власник зоопарку звернувся за допомогою, в результаті чого була організована евакуація тварин. Тигр, кілька мавп, ему, дикобраз, і інші тварини отримали ветеринарне увагу і можливість змінити умови утримання.

© Ibraheem Abu Mustafa/Reuters

Тигр на ім'я Лазиз стоїть перед корпусом перед евакуацією з сектора Гази міжнародною організацією «4 Лапи», в зоопарку Хан-Юніс на півдні сектора Газа, 23 серпня 2016 року.

© Khalil Hamra/AP

Палестинський працівник стоїть поруч з хворим оленяти, що лежить на матрацах в металевій клітці, в зоопарку Хан-Юніс на півдні сектора Газа, 19 серпня 2016 року.

© Ibraheem Abu Mustafa/Reuters

Учасник міжнародної організації «Чотири Лапи» несе пелікана в зоопарку Хан-Юніс на півдні сектора Газа, 19 серпня 2016 року.

© Khalil Hamra/AP

Вентилятор охолоджує передню частину дерев'яного ящика, в якому знаходиться тигр, який чекає евакуації із зоопарку Хан-Юніс, 23 серпня 2016 року.

© Khalil Hamra/AP

Мавпа залізла на металеву клітку в зоопарку Хан-Юніс, 19 серпня 2016 року.

© Said Khatib/AFP/Getty

Амір Халіл, єгипетський ветеринар і керівник рятувальної місії із захисту тварин благодійної організації «Чотири Лапи» анестезує мавпу, 10 червня 2016 року — в перший день місії організації в зоопарку в Хан-Юніс.

© Ibraheem Abu Mustafa/Reuters

Члени міжнародної благодійної організації «Чотири Лапи» оглядають мавпу перед евакуацією з сектора Гази, 23 серпня 2016 року.

© Menahem Kahana/AFP/Getty

Останнього тигра Гази, який був евакуйований із зоопарку в Хан-Юніс, оглядають члени міжнародної неурядової організації «Чотири Лапи» і ветеринари з лікарні Єрусалимського Єврейського Університету в Бейт-Даган, недалеко від Тель-Авіва, 24 серпня 2016 року, до переїзду в Південну Африку.

© Khalil Hamra/AP

Палестинець Мохамед Овида, власник зоопарку Хан-Юніс, несе черепаху для подальшої евакуації з сектора Гази.

© Khalil Hamra/AP

Палестинець наповнює воду для ему в металевій клітці в зоопарку Хан-Юніс, 19 серпня 2016 року.

© Ibraheem Abu Mustafa/Reuters

Мавпа дивиться з ящика на вантажівці, чекаючи відправлення з сектора Гази, на контрольно-пропускному пункті між Ізраїлем і північчю сектора Гази, 24 серпня 2016 року.

© Ibraheem Abu Mustafa/Reuters

Член міжнародної організації «Чотири Лапи» перевіряє їжака під час перевезення тварин через прикордонний контрольно-пропускний пункт Ерез на кордоні Ізраїлю і сектора Гази, 24 серпня 2016 року.

© Mujahid Safodien/AFP/Getty

Лазиз, останній тигр Гази із зоопарку Хан-Юніс, очікує відправлення в клітці в міжнародному аеропорту імені О. Р. Тамбо в Йоганнесбурзі, Південна Африка, 25 серпня 2016 року.

© Khalil Mazraawi/AFP/Getty

Пелікан сидить всередині корпусу в центрі «Нова Надія» для тварин, недалеко від Аммана, Йорданія, 25 серпня 2016 року, після евакуації із зоопарку Хан-Юніс на півдні сектора Газа.

© Khalil Mazraawi/AFP/Getty

Черепаху годують всередині корпусу центру для тварин «Нова Надія» біля Аммана, Йорданія, 25 серпня 2016 року.

© Khalil Mazraawi/AFP/Getty

Орел в своєму новому корпусі в Йорданії, центрі для тварин «Нова Надія», 25 серпня 2016 року.

© Khalil Mazraawi/AFP/Getty

Дикобразів досліджує новий корпус в центрі «Нова Надія» в Йорданії, 25 серпня 2016 року.

© Khalil Mazraawi/AFP/Getty

Олень всередині свого нового корпусу в центрі для тварин «Нова Надія», недалеко від Аммана, Йорданія, 25 серпня 2016 року, після евакуації з «найгіршого зоопарку в світі».

Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: