DVI

Вівторок, 24.04.2018, 01.49.13
Головна » 2016 » Листопад » 21 » 48 країн повністю відмовляться від використання вугілля і перейдуть на поновлювані джерела енергії
16.30.12
48 країн повністю відмовляться від використання вугілля і перейдуть на поновлювані джерела енергії

      На Всесвітній конференції ООН з питань зміни клімату 48 країн прийняли рішення про повну відмову від використання вугілля. Перехід на поновлювані джерела енергії кожна з країн повинна буде здійснити не пізніше 2050 го року.

Відмова від вугілля буде здійснюватися країнами з метою не допустити глобального потепління більше, ніж на 1,5 градуса Цельсія. Ці цифри вказані і в Паризькій кліматичній угоді.

Під час конференції з ініціативи Німеччини було також прийнято рішення про створення невеликого партнерського офісу у Вашингтоні, де будуть надаватися консультаційні послуги країнам, які не мають достатнього досвіду в захисті клімату.

Крім того, учасники Всесвітньої конференції закликали обраного президента США Дональда Трампа не виходити з Паризького угоди.

За даними NASA, липень 2016 року стало найспекотнішим місяцем на Землі за всю історію метеорологічних спостережень - останні 136 років.

Джерело: «Ліга.Новини»
Переглядів: 150 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: