3 найцікавіших факту про футбол
     Футбол, без перебільшення - найпопулярніший вид спорту в світі. Можливо, американський футбол, тобто регбі, досить популярний у США, але традиційний футбол отримав загальносвітову популярність.

Тут є все - і тверезий розрахунок, і емоції, і видовищність (не завжди, звичайно, але все ж). Так от, сьогодні пропоную дізнатися декілька цікавих фактів про футбол, які можуть бути цікаві не тільки для поціновувачів цього виду спорту, а й для тих, хто до фуболу байдужий.

Найбільший "сухий" рахунок в історії

Рахунок матчу між командами Мадагаскару, AS Adema і Stade Olympique l'Emyrne, склав 149:0. Цей рахунок - не показник сили і слабкості переможця і переможеного. Ні, швидше, це - акт залучення уваги з боку команди, яка порахувала, що суддя виконує свою роботу погано, будучи несправедливим до однієї з команд.

Для того, щоб змусити суддю відчути себе винним, і ввійти в історію, команда, яка вважала себе скривдженою, стала забивати голи в свої ворота. За 90 хвилин матчу таких голів було забито 149.

На даний момент це - максимальний рахунок "всуху". Однак, в історії були і матчі з великим рахунком, хоча такі матчі віднести до стандартних можна.

Найтриваліший матч

Всі ми знаємо, що загальна тривалість футбольного матчу становить 90 хвилин. Так от, є футболісти, які вирішили, що грати потрібно не за часом, а за відчуттями, поки вистачає сил грати. Футболісти з Великобританії билися один з одним в буквальному сенсі слова до тих пір, поки не попадали на траву.

Цей матч, тривав 36 годин, закінчився з рахунком 285-255. Варто відзначити, що 75 голів було забито нападаючим однієї з команд, який поставив рекорд макимально забитих за одну гру однією людиною голів.

У кожній з команд було по 18 гравців, які замінювали один одного. Загальна тривалість гри, для кожного з гравців, склала 18 годин. Найцікавіше те, що під час перерв між іграми футболістам потрібно було знаходитися на полі - їм заборонялося його залишати.

А ви б змогли стільки грати?

Північні корейці за програш відправляються в трудові табори

"Трудовими" їх називають тільки за звичкою. Справа в тому, що північнокорейські команди, які програють командам інших країн, дійсно відправляють до концентраційних таборів, де працювати потрібно по 14 годин на добу, а умови проживання просто жахають.

Така практика проводиться з 1966 року. З тих пір в трудових таборах працює величезна кількість північнокорейських футболістів, включаючи тренера останньої команди Кіма Чен Хуна. Він, після програшу своєї команди китайцям з рахунком 0:7, вирішив взяти всю провину на себе, і відправився в трудовий табір, залишивши на волі своїх футболістів.

Переглядів: 359 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0