DVI

П'ятниця, 20.04.2018, 21.13.48
Головна » 2017 » Жовтень » 11 » 37 тис. користувачів Chrome встановили підроблене розширення Adblock Plus через офіційний магазин Chrome Web Store
08.18.59
37 тис. користувачів Chrome встановили підроблене розширення Adblock Plus через офіційний магазин Chrome Web Store
      Користувачам браузера Chrome, які нещодавно встановили розширення Adblock Plus, слід перевірити, що саме встановлено на їх комп'ютерах. Справа в тому, що в магазині розширень Chrome Web Store з'явилося підроблене розширення Adblock Plus, яке існувало разом з офіційною версією.

Проблема була виявлена ​​недавно. Після повідомлення SwiftOnSecurity в сервісі мікроблогів Twitter компанія Google видалила підроблене розширення. Але на той час його встигли завантажити близько 37 тис. користувачів. Як зазначає SwiftOnSecurity, фейкова версія Adblock Plus була створена розробником-шахраєм, який скопіював популярну назву і ключові слова.

За даними одного з таких користувачів, після установки підробленого розширення в браузері початку демонструватися агресивна реклама, що відкриває безліч додаткових вкладок. Однак не уточнюється, чи є в фейкових розширеннях будь-які додаткові приховані функції. 

Джерело:Engadget
 
Переглядів: 145 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: