09.35.42
26 листопада 2013 у фотографіях
     Сьогодні подивимося на нічний Чикаго, оцінимо одну з робіт нью-йоркського художника на виставці «Цегляна мистецтво» і поставимо лайк тисячам наполегливих шпаків. 

© keith morris/Alamy
Тисячі шпаків кружляють над пірсом в Аберістуїте на західному узбережжі Уельсу. Щовечора на заході птиці виконують найскладніші візерунки у повітрі, перш ніж зупинитися на нічліг. Співробітник пірсу в яскраво-жовтій куртці відганяє птахів від поручнів. 


© HECTOR RETAMAL/AFP/Getty Images

Жінка торкається до коата (рід приматів з сімейства павукоподібних мавп) в центрі порятунку і реабілітації приматів у Чилі. 


© REUTERS/Luke MacGregor
Джулія Томас позує поруч зі скелетом самки диплодока по імені Місті в аукціонному домі Summers Place Auctions. Початковий внесок за 17-метровий скелет, виявлений в штаті Вайомінг, становить 600 тисяч євро. Старт торгів призначений на 27 листопада. 


© Kiichiro Sato/AP
Нічний Чикаго з висоти пташиного польоту.


© REUTERS/Francois Lenoir
Cкульптура під назвою «Маска», створена з 18 тисяч 509 деталей конструктора LEGO, на тлі відвідувачів виставки «Цегляна мистецтво» на фондовій біржі в Брюсселі, Бельгія. Виставка нью-йоркського художника Натана Савайі триватиме до 21 квітня 2014 року. 


© EPA/LYNN BO BO  

Хлопчики балансують на канатах біля верфі на річці Хлаінг в Янгоні, М'янма.

Переглядів: 178 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close