DVI

Середовище, 21.11.2018, 04.32.20
Головна » 2018 » Березень » 13 » 18-річна історія розвитку камер в смартфонах Samsung в одній картинці [інфографіка]
08.00.12
18-річна історія розвитку камер в смартфонах Samsung в одній картинці [інфографіка]
      Головною особливістю новеньких смартфонів Samsung Galaxy S9 і Galaxy S9+, як відомо, є поліпшена камера зі змінною діафрагмою (вперше на ринку), яка, серед іншого, дозволяє записувати відеоролики з роздільною здатністю 1280х720 пікселів тривалістю по 0,2 с зі швидкістю 960 к/с .

Власне, фахівці DxOMark вже назвали Samsung Galaxy S9+ кращим камерофоном всіх часів. Тим часом, Samsung опублікувала оновлену інфографіку, яка ілюструє всю 18-річну історію розвитку камер в смартфонах південнокорейського гіганта. Точніше кажучи, картинка наочно розповідає про ключові етапи розвитку камер в апаратах компанії.

Інфографіка по камерах, ясна річ, враховує значущі поновлення за останні три роки, включаючи останнє Galaxy S9.

Вона дозволяє освіжити в пам'яті той факт, що свій перший камерофон Samsung випустила 2000 року -модель SCH - V200 оснащувалася фотомодулем дозволом 0,35 Мп і дозволяла робити до 20 фотографій, подивитися які можна було лише на ПК. А через два роки світ побачив перший телефон-розкладачку з фронтальною камерою для селфі. На зображенні також можна виявити такі значущі камерофони, як оригінальний Galaxy S, модель Galaxy S4 Zoom і інші.

Залишається додати, що Galaxy S9 і Galaxy S9+, які на даним момент є вінцем творіння, відрізняються основними камерами - звичайна модель Galaxy S9 отримала одинарний основний 12-мегапіксельний фотомодуль з об'єктивом, що змінює значення діафрагми від F/1,5 до F/ 2,4, тоді як у старшої моделі Galaxy S9+ є ще додатковий 12-мегапіксельний модуль, оснащений телефото об'єктивом з діафрагмою F/2,4. Крім того, раніше Samsung заявила, що має намір активно поставляти свої революційні камери китайським виробникам, так що незабаром моделей з фото- і відеоможливостями, як у Galaxy S9 (або близько того), має бути багато.

Джерело: Samsung
Переглядів: 130 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: