23.11.28
16 порад мандрівникам

      Навіть ті з нас, хто подорожує досить часто, деколи роблять грубі помилки, які ускладнюють подорож і саме життя. Те документи втрачені, то витрати на проживання вище, ніж планувалося.

Загалом, багато чого може піти не так, і щоб цього не сталося, варто прочитати кілька порад від тих, хто вже майже не допускає помилок. Поради, викладені нижче, як кажуть, впорядковано "сльозами і потім" туристів усього світу. 

Підготовка до подорожі

1 . Здешевити проживання можна , скориставшись одним із сайтів , де пропонуються будинки або квартири в оренду. Найбільш відомим сайтом , ймовірно , є AirBnB . Є й інші ресурси , які можна знайти без праці .

2 . Для того , щоб уникнути багатьох проблем , пов'язаних з втратою документів , постарайтеся сфотографувати або відсканувати важливі документи. В іншому випадку на митниці /пункті реєстрації вам буде нічого запропонувати , крім свого чесного слова . А воно митникам якраз і не потрібно .

3 . Для того , щоб збільшити кількість речей , що вміщаються у валізу , просто скатуйте їх у трубочки. Складати шарами одяг - не дуже раціонально.

4 . Кредитну карту , яку ви берете з собою , відкрийте для використання за кордоном (деякі типи карт, наприклад , Platinum ) , потрібно відкривати. Крім того , дізнайтеся в банку , чи обслуговується ваша карта в тій країні , куди ви прямуєте. 

Дорога

1 . Тримайте документи і гроші при собі . При цьому бажано тримати все це так , щоб вкрасти речі було складно. Деякі використовують напоясний сумки, які в ходу у торговців.

2 . Намагайтеся мати при собі пляшечку води - більшість авіакомпаній дозволяють провозити опеределения кількість рідини.

3 . Візьміть з собою планшет або книгу , які допоможуть скрасити довгі години очікування в аеропорту або в дорозі. 

4 . Подбайте про те , щоб всі ваші критично важливі гаджети були заряджені . плюс перевірте , чи взяли ви з собою зарядний пристрій. Не завжди потрібний зарядник можна знайти в тій країні , куди ви вирушаєте .

На місці

1 . Не варто користуватися обмінними пунктами в аеропорту. Та й взагалі, краще всього використовувати кредитну картку , яка відкрита для транзакцій за кордоном.
2 . Якщо ви збираєтеся економити , то відвідайте місцеві продуктові магазини , це допоможе заощадити засоби, що не обідаючи в ресторанах /кафе . Хоча є країни (наприклад , Польща ) , де в кафе вельми низькі ціни.

3 . Не варто розбирати валізи відразу - вибирайте тільки ті речі , в яких ви потребуєте зараз . В іншому випадку ви захламить кімнату речами , і не будете знати , що робити при зборах .

4 . Сувеніри та подарунки вибирайте відразу , а не в останній день. Якщо затягнути , то ви не зможете підібрати нормальний подарунок , плюс доведеться іноді переплачувати.
5 . Варто пробувати місцеву їжу , навіть , якщо вона здається вам дивною. Стандартні мережі кафе можна відвідувати і вдома , а в іншій країні пробуйте місцеву кухню.

6 . Намагайтеся шукати місця , які не дуже відомі серед туристів. Іноді без уваги залишаються такі пам'ятники /пам'ятки, які в кілька разів за красою або значимості перевершують туристичні об'єкти.

Переглядів: 435 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close