DVI

Субота, 20.01.2018, 20.52.55
Головна » 2016 » Листопад » 1 » «1600 км на одному баку»: Aquarius Engines створила революційний ДВЗ для гібридних автомобілів, при ціні менш $ 100
14.00.52
«1600 км на одному баку»: Aquarius Engines створила революційний ДВЗ для гібридних автомобілів, при ціні менш $ 100

      Ізраїльська компанія Aquarius Engines завершила розробку інтегрованої системи харчування для гібридних автомобілів, що складається з електрогенератора з рекордною питомою потужністю на одиницю маси і двигуна внутрішнього згоряння абсолютно нової конструкції.

Компанія Aquarius Engines вже отримала патент на конструкцію розробленого ними ДВЗ і зараз веде переговори з компанією Peugeot з приводу придбання ліцензії на виробництво таких двигунів. За попередніми розрахунками, вартість готового двигуна не перевищить $ 100. Як стверджується, високу економічність і малу вагу нового двигуна дозволять гібридним автомобілям долати відстань в 1600 кілометрів на одному повністю заправлнном паливом баку, що в два рази більше можливостей існуючих серійних автомобілів даного типу.

Конструкція двигуна Aquarius Engines складається всього з 20 деталей і вузлів, а єдиною рухомою деталлю в ньому є поршень, який рухається в горизонтальній площині. Випробування цього двигуна, проведені німецькою машинобудівною компанією FEV, показали, що його ефективність в два рази перевищує ефективність існуючих двигунів внутрішнього згоряння.

Без ложки дьогтю, втім, тут не обійшлося. Автомобільним компаніям потрібно в середньому від семи до десяти років на впровадження нових технологій в серійне виробництво. Таким чином, компанії Peugeot доведеться істотно прискоритися і напружитися для того, щоб наздогнати і скласти конкуренцію Tesla, BYD, Nissan і іншим компаніям, які пішли далеко вперед у справі виробництва електричних автомобілів.

Подібна технологія, крім автомобілів, може бути використана для створення більш високоефективних мобільних електрогенераторів і в інших областях, де потрібне використання надефективного, простого і недорогого двигуна внутрішнього згоряння.

Джерело: nextbigfuture і dailytechinfo
Переглядів: 185 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: