DVI

Вівторок, 17.09.2019, 22.40.45
Головна » 2013 » Серпень » 9 » 15 улюблених ТВ-шоу інтернет-користувачів
09.58.54
15 улюблених ТВ-шоу інтернет-користувачів
15 улюблених ТВ-шоу інтернет-користувачів
      Аналітична компанія Statista підрахувала так званий соціальний коефіцієнт для 34 телевізійних серіалів з найбільшою кількістю передплатників в соціальних медіа, скоротивши список до 15 головних ТВ-шоу. Багато популярних серіалів, такі як «Друзі», «Сайнфелд» і «24 години» могли б потрапити до рейтингу, проте їм не вистачило присутності в Twitter.

За сукупністю передплатників у Facebook і Twiiter, а також обговоренню в найбільшій в світі соціальної мережі і кількістю переглядів статті у Вікіпедії, лідерство утримує мультсеріал « Сімпсони ». Далі йдуть « Ходячі мерці », а замикає трійку лідерів « Гра престолів ». Останній, до речі, був визнаний самим скачуваним серіалом 2012 і очолив рейтинг найбільш скачуваних ТВ-шоу весняного сезону .

За найвищий показник були прийняті 100 балів, але жодне телевізійне шоу не змогло перевищити позначку в 50 пунктів. А тепер перейдемо до лідерів у кожній з категорій:

  • у «Сімпсонів» найбільша армія фанатів у Facebook - 65,9 мільйона;

  • «У всі тяжкі» обговорюють у Facebook частіше, ніж будь-який інший серіал - 712 тисяч користувачів;

  •  «Хор» воліють обговорювати любителі Twitter - 2,3 мільйона читачів;

  • на Вікіпедії найбільше число переглядів за останні 90 днів зібрав матеріал про «Грі престолів»;

  • ситком «АйКарлі» дивляться в основному користувачі мікроблогів - 2,69 мільйона читачів;

  • «Південний парк», який є другим за тривалістю анімаційним серіалом після «Сімпсонів», лайкають користувачі Facebook - 47,3 мільйона;

У рейтинг також увійшли «Милі ошуканки», «Гріффіни», «Теорія великого вибуху», ситком «Як я зустрів вашу маму», «Анатомія пристрасті», телесеріали «Мислити як злочинець», « ; Морська поліція: Спецвідділ »і« Губка Боб Квадратні Штани », проте жоден з них не зміг виділитися рекордними показниками в окремих групах.

Переглядів: 276 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: