DVI

Середовище, 21.11.2018, 04.25.52
Головна » 2018 » Березень » 13 » «13 млрд років в одному 10-хвилинному ролику": захоплюючий time-lapse всієї історії Всесвіту
12.39.47
«13 млрд років в одному 10-хвилинному ролику": захоплюючий time-lapse всієї історії Всесвіту
      Режисер і монтажер Джон Босуелл (також відомий як Melodysheep), який здобув популярність в мережі за музичні відео з висловлюваннями різних вчених і знаменитостей, опублікував на своєму YouTube новий гідний уваги відеоролик.

У 10-хвилинний ролик, змонтованому в стилі time-lapse, автор зумів стиснути всю відому людству історію розвитку всесвіту, починаючи з Великого вибуху до наших днів.

Для створення цього відео Джон Босуелл використовував кадри з документальних фільмів і науково-популярних передач про будову всесвіту і сонячної системи, а також голосові репліки від таких знаменитих особистостей, як Брайан Кокс, Карл Саган і Девід Аттенборо.

Автор виділяє деякі основні події, що відбуваються у Всесвіті в міру його розвитку - від зародження перших зірок до формування цілих галактик, чорних дір і наднових.

У ролику кожна секунда еквівалента 22 мільйонам років розвитку всесвіту. Наше Сонце і Сонячна система з'являються у відео тільки після шостої хвилини, а людству тут приділена лише частка секунди в самому кінці.

Що ж, ми тепер сказали вже більше, ніж слід, так що пропонуємо вам подивитися це захоплююче відео своїми очима:

Джерело: Melodysheep
Переглядів: 135 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: