21.09.17
10 трюків які треба знати купуючи онлайн
      Віртуальна онлайн торгівля стрімко і впевнено набирає обертів, а з нею і збільшуються ризики для користувачів мережі бути обдуреними.
Щоб покупки в інтернет магазинах були вдалими, а онлайн шопінг приємним, варто дотримуватися деяких рекомендацій.

1. Вибирайте перевірені інтернет майданчика

Орієнтуйтеся на відгуки в мережі про даний інтернет магазин, враховуйте досвід покупок знайомих, форумчан і т.д. Люди, які практикують онлайн шопінг, як правило, є активними користувачами мережі і своїм досвідом (як позитивним, так і сумним) охоче діляться, а це цінна інформація, яка дає найбільш правдиву картину про роботу конкретного інтернет магазина.

2. Порівнюйте ціни

Вартість ідентичних товарів у різних інтернет магазинах приблизно однакова, але з урахуванням знижок, акційних пропозицій або наявності безкоштовної доставки, завжди можна підібрати оптимальний або найбільш вигідний фінансовий варіант.

3. Вивчайте характеристики товару на сайті виробника

Де представлені найбільш повні дані (в описах на сторінках інтернет порталів можуть бути скорочені версії і дані з помилками або неточностями).

4. Особливості розмірів

Враховуйте при купівлі одягу та взуття особливості розмірних сіток для іноземної продукції (вони не відповідають вітчизняним звичним параметрам).

5. Сертифікат якості

Цікавтеся у менеджерів перед оформленням замовлення про оригінальність товару, наявності сертифікатів, що підтверджують походження продукції.

6. Гарантія

Уточнюйте факт наявності або відсутності гарантії на товар, що купується. Цікавтеся, хто і на яких умовах буде його ремонтувати в разі виявлення браку або виникнення поломок. Дізнайтеся, де знаходяться найближчі сервісні центри того бренду, продукцію якого плануєте купити.

7. Офіційно і без обману

Вибирайте інтернет магазини, які працюють офіційно: в цьому випадку ви гарантовано зможете повернути неякісний або невподобаний товар відповідно до національних законів про захист прав споживача.

8. Наявність товару

Заздалегідь уточнюйте, чи знаходиться потрібний Вам замовлений товар в наявності на складі інтернет магазина або буде потрібно час на його доставку: від цього залежить швидкість відправки посилки.

9.Оплата

Якщо у вас викликає підозру інтернет магазин, вибирайте варіант оплати після отримання товара. В цьому випадку, ви отримаєте своє замовлення, перевірите його на пошті або в офісі транспортної компанії, і тільки після цього оплатіть.

Недолік такого варіанту співпраці з інтернет порталом в тому, що за сам платіж доводиться додатково платити відсоток від суми посилки. Також не всі сучасні віртуальні магазини пропонують своїм клієнтам такий варіант оплати.

10. Чек = гарантія

Зберігайте чеки про оплату за покупки в інтернет магазинах (при необхідності з їх допомогою можна достовірно довести факт здійснення угоди (покупки), в тому числі і в суді). З обережністю ставитеся до форм оплати на особисту банківську карту: краще вибрати варіант передоплати оплати на розрахунковий рахунок.

Переглядів: 309 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close