15.37.19
10 найбільш незвичайних способів заробити
10 найбільш незвичайних способів заработать
       Заробити хочуть усі, або більшість. Хоч і знаходяться люди, яким гроші не потрібні (а такі дійсно є), але превалюють ті, кому гроші потрібні, і навіть дуже.

Ті, кому гроші дуже потрібні, винаходять різні способи для отримання хрустких папірців. Серед таких способів зустрічаються ну дуже оригінальні.

Реєстр зірок

Хто не хотів би мати власну зірку? Про це мріють багато, як багаті, так і бідні. І є організація, яка називає зірки на ім'я людини, який заплатив за таке право. Організація називається ISR (міжнародний реєстр зірок), і працює вона з 1979 року. Знаменитості, звичайні люди - всі можуть "купити" собі зірку.

При оплаті ви отримуєте сертифікат з назвою зірки і датою, коли ця назва була зірку присвоєно. Є й координати зірки, само собою, плюс інформаційний буклет про зірок. Звичайно, наукове співтовариство подібної діяльності не визнає, так що в зоряних каталогах NASA зірки будуть значитися під кодовим ім'ям, ніяких власних назв.

Друг в оренду

 Ви виростали в компанії друзів (хай не купи, але 2-3 одного завжди були). Але зараз у нас нова ера, де все продається і купується. Результат - одного можна взяти в оренду, причому погодинно. Комусь потрібні гроші, комусь - ні з ким поговорити. Ось і орендують друзів, з якими можна і поговорити, і випити. 

Вартість такого друга досить велика - близько 50 доларів на годину. Так що, якщо вам не з ким сходити в театр, знайдіть людину, яка погодилася б це зробити, і якому це було цікаво, і найміть його.

І так, на що б це не було схоже, ні про яке інтимі і мови бути не може. Це тільки те, що є насправді. Тобто, "прокат друзів".

Персональні папараці

Вам не вистачає уваги до своєї персони? Тоді можна роздобути команду персональних папараці, які будуть кружляти навколо вас з фотоапаратами, знімаючи кожен ваш крок. Вечірки, зустрічі, випускні вечори - все це на рівні суперзірки. Звичайно ж, всіх цих фотографів можна найняти, і заплатити, до речі, доведеться кругленьку суму.

Реклама на обличчях

Є спеціальний сайт, власники якого, два студенти, вирішили заробляти за допомогою реклами. Тільки не мережевої реклами, яка розміщується на сайті, немає. Вони пропонують рекламну площу, здаючи в оренду компаніям власні обличчя. Треба сказати, хлопці непогано поставили справу, так що їм вдалося заробити близько 3,5 тисяч євро в перші десять днів роботи.

Все це було зроблено для того, щоб допомогти їм оплатити свій борг за навчання в коледжі. Обидва виявилися неплатоспроможними, але обидва вирішили заплатити свій борг.

Пояснення за гроші

Кожен з нас потрапляв у ситуацію, коли терміново треба було щось вирішити, зрозуміти, але самостійно з цим ми впоратися не можемо. І тоді на допомогу приходять оплачувані консультанти, кожен з яких - експерт у галузі. Ці експерти зібрані на одному ресурсі, даючи консультації по своє тематики. треба сказати, що це досить ефективний спосіб заробити гроші, оскільки питання бувають дуже складні, і не кожен може відповісти на них.

Від простих питань і контрольних робіт школярів до розгорнутих відповідей на складні технічні питання (з розрахунками і іншим). Все це можна отримати, але - за винагороду.

Продаж живих метеликів

І такий вид бізнесу живе і процвітає. Підприємець на ім'я Хозе Муніс давно вже займається вирощуванням живих метеликів, і продажем їх клієнтам, яким подобаються "живі квіти".

Все це почалося тоді, коли друг запропонував Хозе 100 доларів за метеликів, яких той тримав у себе вдома. Тепер Хозе - мільйонер, який заробляє сотні тисяч доларів на місяць на цьому бізнесі. Непогано, правда?

Продаж віртуальної нерухомості

 Думаєте, марна справа, якому місце лише серед школярів-геймерів? Займається цією справою цілком ділова леді, яка заробляє на продажу віртуальної нерухомості близько 150 тисяч доларів США на рік. Зараз вона вже мільйонер. Заробляє ця жінка в грі Second Life, а почалося все з інвестиції в 9,95 доларів США. 

Дівчина займається тим, що купує не дуже гарні ділянки землі /будинки (віртуальні, підкреслю), і приводить їх в порядок. Її віртуальна компанія будує все, від освітніх центрів до супермаркетів. Продається і купується все це за віртуальну валюту, яку можна обміняти на долари США.

Продаж ірландської землі

Не в тому сенсі, що компанія продає ділянки землі, а в тому, що продається земля в мішечках, для ірландців, які скучили за Батьківщиною.

Ніколи не повірите, скільки можна на цьому заробляти. Спробуйте вгадати, і помилитеся. Компанія, яка цим займається, продає звичайної землі (звичайно, в красивій упаковці) на 200 мільйонів доларів на рік.

Продаж шкарпеток по підписці

Бізнесмен зі Швейцарії вирішив спробувати себе в новому бізнесі - продажу шкарпеток по підписці. За 9 пар шкарпеток, що висилаються протягом року, передплатники платять близько 89 доларів США. Хто б міг подумати, що така кількість людей звернеться за допомогою до компанії цього бізнесмена ...

Ледачих людей багато, і не всі хочуть ходити по магазинах, вибираючи собі шкарпетки приблизно раз на півтора місяця. А тут можна забути про проблему, оскільки протягом усього року ви отримуєте чергову пару шкарпеток відповідного розміру і кольору.

Переглядів: 314 | Додав: dvi | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *:
close