20.51.04
10 корисних порад для тих, хто купив квиток на літак
10 корисних порад для тих, хто купив квиток на літак
      Авіатранспорт  - найшвидший на даний момент спосіб дістатися з точки А в точку Б. Але і найдорожчий, в переважній більшості випадків за квиток на літак ви заплатите більше, ніж за квиток на поїзд в тому ж напрямку ( звичайно, за умови, що залізничне сполучення в цьому випадку існує).

Сьогодні я пропоную кілька порад для авіамандрівників, поради, які стануть в нагоді вам в будь-якому випадку неважливо, подорожуєте ви в перший раз, або в сто перший. 

Знайшовши ці поради на просторах Мережі, я був здивований деякими з них, незважаючи на те, що літаю вже давно, і досить часто.

1. Кисневі маски

Такі маски потрібні для того, щоб пасажир отримував достатню кількість кисню, у разі якихось проблем з літаком.

Так от, кисню в таких масках - всього на 15 хвилин, і цих 15 хвилин цілком достатньо для того, щоб пілот вирішив проблему, або, хоча б, спустився нижче, де достатньо кисню для дихання.

І так, при серйозних проблемах у вас є 15-20 секунд для того, щоб надіти на себе маску. Якщо у вас діти, пам'ятайте - спочатку надягніть маску на себе! Тоді ви зможете нормально одягти таку ж маску на дитину, з яким за 15-20 секунд нічого не станеться.

Якщо ж ви спочатку надягнете маску на дитину, то можете вже не встигнути надіти її собі. Ну, а маленька дитина точно вам нічим не допоможе. 

2. Не пийте в літаку ніяку воду, крім бутильованої

Ні в якому разі не пийте воду в туалеті. Вона настільки неякісна, що годиться хіба що на те, щоб помити нею руки, і ні на що більше. Водні резервуари літака рідко очищаються, так що воду можна назвати чистою... ні, її не можна назвати чистою.

Пийте тільки ту воду, яку дають вам стюардеси, в закритих пляшках.

3. Приглушене світло

Якщо літак приземляється вночі, то світло зазвичай приглушений. Все це робиться для того, щоб очі пасажирів були більш пристосовані до темряви, і самі пасажири не спотикалися при виході з літака.

Крім того, якщо при посадці щось трапляється, і потрібно евакуація, то необхідність у адаптованих до темряви очах пасажирів зростає в кілька разів - у такому випадку ніхто не буде панікувати на виході, виходячи з яскравого світла в непроглядну пітьму.

4. Блискавки і літак

Літаки пристосовані до потрапляння блискавки на всі 100%. Багато рейсів здійснюються через лінію хмар, через грозові фронти, і блискавки можуть потрапляти в літак багато разів за один рейс. Можете не хвилюватися - з літаком нічого не трапиться. 

До речі, перший пілот - цар і бог у своєму літаку під час рейсу. Він може наказати заарештувати людину, оштрафувати його або навіть узяти на себе обов'язок виконати останню волю вмираючого.

5. Туалет можна відкрити зовні

Справді, що це за безпеку в польоті, якщо хтось може замкнутися в туалеті на час рейсу і просидіти там кілька годин?

Виявляється туалети можна відкрити зовні. Зазвичай механізм відкривання замка зовні замаскований табличкою "не курити". Потрібно просто прибрати цю табличку, і відкриється механізм відкривання замка. 

6. Їжа в літаку

Є дуже цікавий нюанси щодо їжі в літаку. По-перше, обидва пілоти отримують різну їжу в процесі польоту. Це зроблено для того, щоб убезпечити одного з пілотів, якщо раптом виявиться, що їжа отруєна (ну, або зіпсована, так, що пілот не зможе виконувати свої обов'язки). 

Красти їжу - мало не смертний гріх для стюарда/стюардеси. Незважаючи на те, що незайману їжу викидають, взяти її з собою можна тільки після дозволу супервайзера. 

7. Вимкнення гаджетів

Зараз на деяких рейсах деяких авіакомпаній вже скасували правило вимикати електронні пристрої при зльоті та посадці. Однак, на переважній більшості рейсів це правило діє.

Так, багато хто з нас його не виконують, тільки роблячи вигляд, що пристрій вимкнено. Але дуже багато стюардес і стюардів взагалі не звертають уваги на таке правило, сідаючи зі своїм телефоном на своєму місці під час зльоту, перш перевіривши, чи виключені телефони та інші пристрої у пасажирів. 

8. Більшість пілотів сплять весь політ

Автоматика в літаках зараз настільки досконала, що від пілота практично нічого не потрібно (деякі літаки навіть злітають і сідають самостійно). 

Так от, практично половина пілотів в анонімному опитуванні зізналася, що вони сплять всю дорогу. У цьому немає нічого поганого, правилами це не забороняється. Але пасажири були б не дуже раді, дізнавшись, що їх пілот спить, правда?

9. У літаках не надто чисто

Ковдри та подушки в літаках якщо і чистять, то дуже, дуже рідко. А так їх не чистять місяцями і роками.

Крім того, підноси в літаках також не миються. Адже частенько на них кладуть не тільки їжу. Наприклад, доводиться спостерігати деколи, як на піднос кладуть памперс маленької дитини, яка щойно сходила у туалет. 

Багато стюардів і стюардес кажуть, що ніколи не бачили, щоб ці підноси-хто чистив. 

10. В аеропортах багато "дірок" в системі безпеки 

Якщо ви знаєте, як працює система, то ви можете знайти десятки шляхів обходу деяких правил цієї системи. І аеропорти не виняток - незважаючи на велику кількість заходів безпеки, досвідчена людина зможе пройти всі перевірки та інше, не "засвітившись", і пронести щось заборонене. 

Зрозуміло, що більшість пасажирів не в курсі таких "дірок", і це добре - "менше знаєш, краще спиш"

Переглядів: 426 | Додав: Admin | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
der="0" width="100%" cellspacing="1" cellpadding="2" class="commTable">
Ім'я *:Email:WWW:
Код *:
close