DVI

Неділя, 22.07.2018, 15.54.43
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Захист фар
Захист фар
dviДата: Середовище, 18.04.2012, 16.46.56 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Щоб не розбивалися скла на фарах, від летять каміння попереду або назустріч їдучих машин існує ряд способів. Встановлюють сітки на фари, клеять спеціальну плівку на фари (бронюють скло), встановлюють пластиковий захист і т.д. У кожного способу свої переваги і свої недоліки.

Бронювання стікла задоволення не дешеве, стоїть практично як комплект нових фар. Світлопроникна здатність стікла фар теж знижується, як наслідок фари гірше освітлюють дорогу. Основний недолік такого способу - це його ціна.

Пластиковий захист на фари, один з дешевих способів захисту. Основна перевага такого способу - це ціна і легкість установки і зняття пластикової захисту. Існують різні форми пластикових захистів, деякі з яких зображені на малюнках.


Вартість такого захисту коливається в межах 80-120 грн. З недоліків можна сказати те, що знижується світлопропускаюча здатність стікла фар, але цей недолік можна обійти. Припустимо, коли їдете по трасі вдень - надягаєте захист, у нічний час знімаєте її, якщо погано видно трасу. Ставиться і знімається вона протягом 30 секунд.

На мій погляд, це необхідна річ, коли збираєтеся в далеку дорогу. Краще перестрахуватися зайвий раз, ніж на трасі залишитися без світла.
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Захист фар
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: