[ Оновлені теми · Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Page 1 of 1
  • 1
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Щітки на фари для сімейства Самар-2
Щітки на фари для сімейства Самар-2
dviДата: Середовище, 18.04.2012, 12.41.53 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Загорівся ідеєю поставити очисники фар з щітками на ВАЗ 2115. Став набирати інформацію з цього напрямку через різні джерела і ось що з'ясував. Спочатку машини комплектувалися двірниками на фарах. Це і вольво / Саби і ауді (100 в 44 кузові V8) і мерседес 124 ну і вітчизняні Нива, АЗЛК 2140, ВАЗ 2107, ВАЗ 2108, ВАЗ 2109, ВАЗ 2110 ну і т.д.. Процес еволюційного відмирання щіток на фарах вітчизняних машин я до кінця не з'ясував, але припускаю, що наші конструктори відмовилися від зайвого геморою для них. З іноземними автомобілями ситуація дещо інша. Все було добре поки не з'явився ксенон. Через високі вимоги до світлорозсіювання скла виявилося простіше замінити скло фар на полікарбонат. А ось його терти двірниками вже не можна із зрозумілих причин. А мити фари з ксеноном обов'язково, оскільки вони теж мають властивість забруднюватися. Ось і стали ставити омивач. АЛЕ! Температура поверхні полікарбонату ксеноновим фари набагато нижче, ніж скляної з галогеном, тому бруд присихає до скляної галогенової фари набагато швидше.

У товариша є Керхер (тиск у нього 110 атм). Я пробував мити їм фари. Зрозуміло що Керхер набагато крутіше омивача, а й навіть він при своєму космічному витраті води відмити до блиску не може, каламуть залишається. Потрібен або безконтактний шампунь з 15 хвилинної експозицією або потерти ганчірочкою.

Тестували штатний форд фокусівскький омивач. Вони міряли приладом світлову потужність брудної фари, начищеної до блиску і помитий омивачем. Омивач звичайно миє, але втрати світла там відчутні. Ще у омивача фар дуже пристойна витрата рідини.

Напевно на європейських дорогах омивач допомагає, оскільки там бруду на дорогах не стільки, скільки у нас, але у нас від нього мало.

Коротше, по вищеозначених причин мені не хочеться возитися з омивачем, витрачати гроші і час. Якщо я буду робити, то тільки двірники.


Переглянувши по інтернету, знайшов такі фотографії.



Судячи по малюнках спочатку Самари 2 комплектувалися двірниками на фари, але ніякого матеріалу в інеті крім фотографій я не знайшов. Якщо хто володіє інформацією з цього питання, пишіть буду дуже Вам вдячний
Але знайшов інформацію про 10-е сімейство, ось що там пишуть:

«Очищувачі фар встановлюються на автомобілі сімейства ваз 2110 в варіантному виконанні. Схема включення очищувачів фар ваз 2110, ваз 2111, ваз 2112 приведена на малюнку.


схема підключення


Схема включення очищувачів фар на автомобілях ваз 2110, ваз 2111, ваз 2112:
1 - моторедуктори очищувачів фар; 2 - електродвигун омивача фар, 3 - вимикач очищувачів і омивача фар, 4 - перемикач зовнішнього освітлення; 5 - монтажний блок; 6 - вимикач запалювання; 7 - реле включення очищувачів і омивача фар; А - до вимикача освітлення приладів; В - до джерел живлення; С - порядок умовної нумерації штекерів в колодках очищувачів фар

Очищувачі 1 фар і електродвигун 2 омивача фар включаються окремим вимикачем 3, якщо перемикачем 4 зовнішнього освітлення включені фари. При цьому напруга подається до допоміжного реле 7, що включає очищувачі фар і електродвигун 2 омивача фар. Тип допоміжного реле - 904.3747. Колодка реле прикріплена збоку до монтажного блоку. Характеристики реле такі ж, як у реле типу 904.3747-10. Очищувач фар складається з двох (лівого і правого виконання) моторедукторів з важелями і щітками. Важелі і щітки зупиняються в нижньому положенні. В моторедуктора встановлені термобіметалевий запобіжники для захисту від перевантажень. Моторедуктори очищувачів фар ваз 2110, ваз 2111, ваз 2112 випускаються в нерозбірному виконанні, тому вони ремонту не підлягають і в разі виходу з ладу повинні замінюватися новими. У очищувача фар число подвійних ходів вала моторедуктора при навантаженні моментом 0,49 Нм (0,05 кгс-м), напрузі живлення 12В і температурі навколишнього середовища (25 ± 10) ° С повинно бути 45-60 хв, а споживана сила струму не більше 1,5 А. »

Я припускаю, що на Самару 2 можна поставити моторедуктори на фари від 10-ки, але такої інформації я не знайшов! Пишіть, коментуйте!
Форум » Avto » ВАЗ 2115 » Щітки на фари для сімейства Самар-2
  • Page 1 of 1
  • 1
Search:

close