DVI

Понеділок, 26.08.2019, 07.52.25
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ПК » Відеокарти » Як правильно вибрати відеокарту
Як правильно вибрати відеокарту
dviДата: Четвер, 16.06.2011, 12.35.57 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн

Відеокарта – це основний елемент відеопідсистеми будь-якого комп’ютера. Відеокарта може бути як звичайною, так і інтегрованою в материнську плату, причому інтегровані відеокарти по своїй продуктивності слабкіші, ніж звичайні. Потужність відеокарти, як правило, потрібна для важких ігор з хорошою графікою, а для перегляду фільмів, простих ігор або програм підійде і слабка відеокарта.

Основне завдання відеокарти – формувати зображення і виводити його на монітор. Щоб відповісти на питання як правильно вибрати відеокарту, треба вирішити для яких цілей вона використовуватиметься. Слабка відеокарта забезпечуватиме хороше зображення, тобто простому користувачеві цілком підійде звичайна не особливо потужна карта, а ось для важких 3D ігор треба підібрати потужнішу відеокарту. Перед купівлею бажано порівняти усі відеокарти за цінами і продуктивністю, так можна заощадити деяку суму грошей. При виборі відеокарти варто звертати увагу на такі характеристики як процесор відеокарти, об’єм, розрядність і частота відеопам’яті.

Від процесора, на якому відеокарта заснована, залежить яка швидкість карти, і які технології вона підтримує. Тут при виборі карти треба враховувати частоту і кількість шейдеров. Чим більше частота і шейдеры – тим краще, тільки треба враховувати, що у відеокарт ATI – AMD шейдеров більше, тільки вони трохи слабкіші, а ось у nVidia їх менше, але частота вища.

Також однією з головних характеристик відеокарти є пропускна спроможність. При недоліку пропускної спроможності процесор відеокарти може показувати менші результати. Ну і об’єм відеокарти. Звичайно, чим об’єми більші, тим краще, але на сьогодні практично усі слабкі і не лише відеокарти випускають об’ємом більше 512Мб, а цього цілком достатньо навіть для ігор. Стандартом на сьогодні вважається 1024Мб. На продуктивність відеокарти впливає тільки недостатній об’єм відеопам’яті. Надлишковий об’єм з точки зору продуктивності не дає яких або переваг. Як ви зрозуміли із статті, немає єдиної правильної ради, як правильно вибрати відеокарту – треба відштовхуватися від бюджету і потреб.
valik87878Дата: Неділя, 19.02.2017, 11.39.26 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 4Репутація: 0  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Каждый человек ценит в телефоне внешний вид, качество и функциональность, что и обеспечивает высокую популярность техники Apple. Каждая модель обладает большим количеством встроенной памяти, шикарными фотографическими возможностями, удобным и максимально простым интерфейсом, качественным звуком и достойной автономностью. Все это способствует росту популярности на современном рынке. Единственный фактор, который отталкивает пользователей - это высокая стоимость девайсов, но и тут можно найти выход, оформив Айфон в рассрочку на привлекательных условиях. Такую услугу сейчас предоставляют многие интернет-магазины. Помимо этого, консультант поможет выбрать оптимальную модель с учетом бюджета и личных предпочтений. Одно из главных преимущество нового Айфона - большой и красочный дисплей, от использования которого получаешь лишь позитивные эмоции. Цвета не искажаются при изменении углов обзора, а благодаря наличию олеофобного покрытия практически не остаются отпечатки пальцев. Чтобы девайс прослужил максимально долго, его следует носить в бампере и приклеить защитное стекло.
http://www.moyo.ua/telecommunication/smart/apple/
Форум » ПК » Відеокарти » Як правильно вибрати відеокарту
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: