DVI

Вівторок, 22.05.2018, 15.15.45
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » ПК » Відеокарти » Як підібрати відеокарту?
Як підібрати відеокарту?
dviДата: Четвер, 16.06.2011, 12.17.01 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Матеріал на допомогу вибору відеокарт за їх класифікацій.

Головне завдання відеокарти в ноутбуці - обробка графічних даних. Перегляд фільмів, робота в графічних програмах, монтаж відео, ігри - у всіх цих справах без відеокарти не обійтися. Тому, при покупці ноутбука, слід звернути пильну увагу на відеокарту, яка встановлена виробником. Тип вибраної Вами графіки залежить від завдань, який Ви збираєтеся виконувати.

Групи відеокарт

Графічні карти в ноутбуках можна розділити на три групи - вбудовані, дискретні і гібридні.

Вбудована графіка, графічне ядро якої інтегровано в один з компонентів системи, в основному чіпсет. Її можливості невеликі, але вона значно здешевлює вартість мобільного пристрою. Такі відеокарти можуть не мати власної пам'яті і в якості відеопам'яті оперативну пам'ять самого ноутбука, або мати невеликий обсяг власної пам'яті. Ці графічні модулі добре показали себе в сімействі нетбуків або бюджетних ноутбуків і офісних ПК.Дискретна графіка забезпечує набагато більш високу продуктивність, однак і заплатити за ноутбук з такою графікою доведеться дорожче. Потрібно враховувати і більший рівень енергоспоживання, що дуже важливо для мобільних пристроїв. Дискретні відеокарти мають свій потужний графічний мікропроцесор, який виробляє основну обробку даних, розвантажуючи від цих завдань ЦП комп'ютера. Іноді процесор відекарти може бути задествовать на допомогу ЦП для завдань, які з графікою ніяк не пов'язані.

Гібридна графіка - графічна система, що складається з двох графічних адаптерів: інтегрованого та дискретного, має власну пам'ять. Основна перевага такої відеосистеми - можливість перемикання між адаптерами в залежності від потреб, що економить ресурс акумулятора.

Відеокарта в ноутбуці істотно впливає на його вартість і не піддається заміні або модернізації. Якісна відеокарта (дискретна, а краще гібридна) особливо важлива для комп'ютерних ігор, створення тривимірної графіки і роботи в професійних програмах з обробки графіки. Будь-яка вбудована відеокарта дозволить Вам дивитися фільми, створювати презентації та обробляти фотографії на любительському рівні.

Продуктивність відеокарти

Обсяг пам'яті

Пам'ять відеокарт використовується відеочіпами для зберігання необхідних тимчасових даних. Існують декілька різних типів пам'яті: DDR, GDDR2, GDDR3, GDDR5, чим більше цифра ідентифікації, тим більше максимальна частота і пропускна здатність. Але не варто звертати особливої уваги на кількість відеопам'яті: воно не визначає продуктивність графічного чіпа. Існують більш важливі параметри, такі як ширина шини пам'яті і її робоча частота.Ширина шини пам'яті

Ширина шини пам'яті є найважливішою характеристикою, яка впливає на пропускну здатність пам'яті. Чим вона «ширше» тим більшу кількість інформації можна передавати з відеопам'яті і назад. Це позначається на продуктивності відеокарти. Кожен з перерахованих вище типів пам'яті DDR ... GDDR5 має свою шину, яка варіюється від 64 до 256 біт.

Робоча частота шини графічного процесора - вимірюється в МГц, в мільйони операцій за секунду. Ця характеристика прямо впливає на продуктивність відеочіпа: чим вона вище, тим більше швидкість обробки інформації відеокарти. Частота шини пам'яті на сучасних відеокартах буває від 500 МГц до 2000 МГц.

Групи по продуктивності
Тут ми постараємося розділити сучасні графічні карти на групи згідно з їх продуктивності:

Дискретні графічні адаптери початкового рівня: рекомендуються для роботи з нескладними відео пакетами і графічними програмами, можливо, використовувати ноутбук для деяких ігор на низьких налаштуваннях.

Високопродуктивні дискретні графічні адаптери - дозволяють грати на середніх і високих налаштуваннях у будь-які сучасні 3D ігри, використовувати ноутбук для роботи практично з будь-якою графікою.Професійні графічні адаптери - створені для роботи 3D-дизайнерів, CAD-проектувальників і, звичайно ж, для 3D ігор з найвищими налаштуваннями якості.

Гібридні графічні системи: наявність в ноутбуку інтегрованого та дискретного графічного адаптера.

Інтегровані графічні адаптери: можливість перегляду домашнього мультимедіа контента і робота з офісними пакетами, а також нескладна 3D моделювання.
Форум » ПК » Відеокарти » Як підібрати відеокарту?
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: