DVI

Понеділок, 26.08.2019, 07.44.28
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Варто знати » Цікаво знати » Як вибрати LCD-телевізор
Як вибрати LCD-телевізор
dviДата: Понеділок, 06.12.2010, 21.45.24 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн

Як правило, LCD-телевізора набувають з двох причин: прагнення розмістити максимально великий екран на мінімальній площі або ж як компроміс між плазмовою панеллю, на яку жалко грошей, і звичайним, кінескопом телевізором, який з тих або інших причин перестав задовольняти потреби покупця. У першому випадку - жодних проблем: сьогодні дійсно немає компактніших телевізорів, ніж LCD. Про те, на які характеристики варто звернути особливу увагу при виборі LCD-телевізора, ми розповімо в даній статті.
Вибираючи LCD-телевізор як недорогу альтернативу плазмі, потрібно враховувати ряд обмовок. По-перше, за якістю перенесення кольорів більшість LCD -телевизоров поки поступаються не тільки плазмовим панелям, але і традиційним телевізорам: у них менш природна картинка і нижче рівень колірних переходів. Крім того, яскравість і насиченість квітів сильно залежить від кута перегляду, тому комфортно дивитися улюблені передачі з друзями, розмістившись по периметру кімнати, вийде далеко не завжди.

Зате навіть найпростіші LCD-телевізори повністю позбавлені головних недоліків ЕЛТ: мерехтіння екрану, великого розміру і ваги, проблем із зведенням променів, геометричних спотворень і шкідливого електромагнітного випромінювання. Що важливіше - вирішувати кожному конкретному покупцеві, проте, якщо вибір зроблений на користь LCD-технології, перед покупкою не зайвим буде ознайомитися з основними відмінностями, характеристиками і особливостями таких телевізорів.

1. Яскравість
Одним з найважливіших параметрів LCD -телевизора є його яскравість. Від неї залежить, настільки комфортним буде проглядання телевізора в освітленому приміщенні - будь то яскраві промені в сонячний день або світло електричних лампочок. Мінімальне значення яскравості сьогодні складає 350-400 кд/м2 і дозволяє дивитися телевізор в освітленому приміщенні з нормальною якістю картинки. Правда, при попаданні на екран прямих сонячних променів такий дисплей «сліпне», тому якщо ви плануєте розмістити телевізор поблизу джерела світла (наприклад, напроти вікна), варто вибрати яскравішу модель. Тим паче, що ціна LCD -телевизора від його яскравості залежить неістотно.
Наприклад, серед 15-дюймових моделей її значення лежить в межах 400-500 кд/ м2, в сегменті 26 і 32-дюймових телевізорах - 450-600 кд/ м2. Найяскравіші матриці на сьогоднішній день - в моделях LG і Philips.

.

2. Кут огляду
Другою ключовою характеристикою будь-якого LCD-телевізора є кут огляду. Чим він більший - тим комфортніше вам дивитиметься телевізор з будь-яких точок приміщення. У просунутих сучасних моделей кут огляду досягає 176-178 градусів по вертикалі і горизонталі. Таке співвідношення дозволяє вам розмістити телевізор де завгодно - його можна дивитися з будь-якої точки кімнати. Правда, коштують ці пристрої помітно дорожче за своїх однокласників.

МурзикДата: Вівторок, 17.04.2018, 18.31.40 | Повідомлення # 2
Група: Користувачі
Повідомлення: 4Репутація: 0  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Пожалуйста, создайте подобную тему про котлы отопления. Думаю, это будет интересно не только мне. И что вы думаете про белые электрические котлы Hot-well https://stylus.ua/elektricheskie-kotly/cvet:belyy_proizvoditel:hot-well/ Мне их посоветовали в магазине, вот присматриваюсь к ним.
Форум » Варто знати » Цікаво знати » Як вибрати LCD-телевізор
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: