DVI

Вівторок, 22.05.2018, 07.26.19
[ Нові повідомлення · Учасники · Правила форуму · Пошук · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Секс » 20 помилок в сексі » 20 помилок в сексі
20 помилок в сексі
dviДата: Вівторок, 12.05.2009, 02.03.09 | Повідомлення # 1
Бог :-)
Група: Адміністратори
Повідомлення: 77Репутація: 32767  ±
Зауваження:  ±
Статус: Оффлайн
Група голландських дослідників виявила найпоширеніші «постільні» скарги гетеросексуальних партнерів один на одного. Були опитані чоловіки і жінки різного віку і соціальної приналежності. Перед читанням тільки варто відзначити, що, можливо, з певною людиною не кожен пункт буде помилкою. Пам'ятатимемо афоризм: Золоте правило свідчить, що немає золотих правил.

ЧОЛОВІЧІ

1. ТИ ДУЖЕ ШВИДКО КІНЧАЄШ.
Більшість жінок переконана, що причиною цьому є виключно чоловічий егоїзм. Вони думають, що ти легко міг би протриматися ще півгодинки. Просто не захотів. Тому що егоїст і думаєш тільки про себе.

2. ТИ ДУЖЕ ДОВГО НЕ КІНЧАЄШ.
Тепер вона думає, що її тіло тебе не збуджує. А крім того, вона вже втомилася.

3. ТИ ВЕСЬ ЧАС МОВЧИШ.
Як відомо, чоловік любить очима, а жінка - вухами. І цими вухами вона бажає чути ніжні слова. Або хоч би стогін, що свідчить про силу твоєї пристрасті.

4. ТИ ДУЖЕ ГОЛОСНО КРИЧИШ.
Зі всіх опитаних жінок, на це поскаржилася тільки одна. Та зате дуже активно. Бурхливий вираз відчуттів - це чудово, але все-таки пам'ятай, що ти не на стадіоні.

5. ТИ ЗАЙМАЄШСЯ З НЕЮ СЕКСОМ, НЕ ЗНЯВШИ ШКАРПЕТКИ.
Чому жінки так турбуються побачивши голого мужика в шкарпетках, невідомо. Зрозуміти це неможливо, це треба запам'ятати.

6. ТИ ДУЖЕ ШВИДКО РОЗДЯГАЄШСЯ.
Більше всього на світі жінки не люблять знаходитися в дурному положенні. І якщо вона ще в шубі і чоботях, а на тобі вже немає нічого, окрім презерватива, ви обидва виглядаєте, м'яко кажучи, по дурному

7. У САМИЙ ВІДПОВІДАЛЬНИЙ МОМЕНТ ТИ ВРИВАЄШСЯ І ПИТАЄШ ЇЇ: "ТИ ВЖЕ КІНЧИЛА?".
Без коментарів.

8. ТИ ЗАЛИШАЄШ ВКЛЮЧЕНИМ СВІТЛО.
Дуже яскраве світло перетворює спальню на операційну. До того ж жінка не може до кінця зосередитися на процесі, а вимушена весь час стежити за тим, чи достатньо сексуально вона виглядає.

9. ТИ НЕ ПРИЙМАЄШ ДУШ ПЕРЕД СЕКСОМ.
Ернест Хемінгуей сказав, що від чоловіка повинно пахнути чоловіком. Але жінки з цим не непогоджуються. Вони, звичайно, не чекають, що від тебе пахнутиме свіжими фіалками, але груба правда життя їх, на жаль, часто не збуджує.

10. ТИ БІЖИШ В ДУШ Відразу після того, як КІНЧИШ.
Жінки схожі на кішок. У кішок є звичка - тертися об улюблену людину, щоб залишити на нім свій запах. І коли ти демонстративно поспішаєш з цим запахом розлучитися, вони відчувають себе скривдженими.

11. ТИ ВІДРАЗУ ВІДВЕРТАЄШСЯ ВІД НЕЇ І ЗАСИПАЄШ.
Важка образа. Мабуть, це гірше, що ти можеш зробити. Навіть якщо напередодні ти прийняв пологи у дюжини корів-рекордсменок, написав кандидатську дисертацію і поставив новий світовий рекорд на стометрівці - це тебе не виправдовує. Із її точки зору ти зобов'язаний після сексу ніжно приголубити її. Інакше навіщо ти взагалі ліг з нею в ліжко?!

12. ПІД ЧАС КУННІЛІНГУСА ТИ ВЕСЬ ЧАС ДИВИШСЯ ЇЙ В ОЧІ.
Можливо, ти і не усвідомлюєш те, що виглядаєш у цей момент, як хитрий фашист, що заліг за бруствер. Але в будь-якому випадку тобі варто хоч би зробити вигляд, що ти сам надзвичайно захоплений цим процесом.

13. ТИ НЕ ГОЛИШСЯ.
Оскільки у жінок борода росте лише в дуже окремих випадках, нам ніколи не зрозуміти, які муки здатна доставити безневинна дводенна щетина. Спробуй потертися носом об підборіддя товариша. Тобі це не сподобається.

14. ТИ ЖАРТУЄШ ПІД ЧАС СЕКСУ.
Сміх - злий ворог сексу. Веселитися і шуткувати в ліжку абсолютно протипоказано. По виразу чергового класика: "Над ким смієтеся?! Над собою смієтеся!".

15. ТИ ПРИНЦИПОВО НЕ ЗАЙМАЄШСЯ СЕКСОМ ВРАНЦІ.
До нашого здивування, з'ясувалося, що для багатьох жінок займатися сексом з коханим вранці - це все одно, що знімати теплі сливки зі свіжого молока. На щастя, більшість з нас охоче розділяють з ними це вишукане задоволення.

16. У ТЕБЕ ДУЖЕ ДОВГІ НІГТІ.
Говорять, чоловік не імпотент, поки у нього цілий хоч би один палець. Але якщо на цьому пальці росте довгий, зашкарублий, вдало обгризений ніготь, то на статевому житті сміливо можна ставити хрест.

17. ТИ Весь час ГОВОРИШ, ЩО ЇЙ РОБИТИ.
Ти - не сержант, а вона - не взвод новобранців. Тому команди "Лягай!", "Струнко!" і "Навкруги!", доречні на плацу, в ліжку звучать безглуздо.

18. ТИ НЕ ПІКЛУЄШСЯ ПРО ЇЇ БЕЗПЕКУ.
Мабуть, ми вимушені змиритися з тим, що презервативи це наш обов'язок. Мало того, що ми погоджуємося ними користуватися. Від нас чекають, що ми самі їх купуватимемо заздалегідь, носити в кишенях і надягати (по можливості непомітно).

19. ТИ НАПОЛЕГЛИВО НАХИЛЯЄШ ЇЇ ГОЛОВУ ВНИЗ.
Мінет - це акт доброї волі. Примушення, навіть м'яке, зобов'язує партнерку здійснювати те, чого, можливо, вона зараз абсолютно не бажає. Якщо тобі дійсно дуже це хоче, краще спровокувати її власним прикладом.

20. ТИ ПЛЮЄШСЯ ПІД ЧАС КУННІЛІНГУСА.
А що робити, якщо ці волоски вічно лізуть в рот? Ігнорувати? Непомітно виймати пальцями з рота? На ці розумно поставлені питання пані відповідали однаково: "Не знаю. Хай що-небудь придумає. Він же чоловік.".

ЖІНОЧІ

1) Під час сексу вона вважає, що кращий спосіб отримати задоволення - це прикинутися мертвою. Ця поза “колоди” нікого не збуджує, повірте мені.

2) Під час сексу вона говорить, що їй “з тобою набагато краще”, ніж з якимсь там Сашею. Дівчата, ніколи не порівнюйте чоловіків! Принаймні, вголос.

3) Під час сексу вона дуже багато розмовляє і коментує все, що відбувається в даний момент.

4) Коли під час сексу дзвонить телефон, вона все-таки бере трубку і заявляє комусь: “Як чим займаюся? Як завжди, нісенітницею всякою.” Після таких слів нісенітниця і виходить.

5) Іноді, намагаючись випробувати щось нове (надивившись в кіно), вона обливає тебе якою-небудь гидотою і забуває, що далі треба б це самій і прибрати.

6) Вона соромиться свого тіла: вимикає світло, швидко роздягається і стрибає під ковдру із словами: “а ось і я”. Іноді створюється враження, що їй цей процес взагалі неприємний, і для неї це просто обов'язок.

7) Під час “любовних ігор” вона дуже захоплюється, забуваючи про те, навіщо ви взагалі роздяглися. Воно, звичайно, приємно, але тільки перші хвилин двадцять.

8) Вона намагається “помітити територію”, залишивши засос на найвиднішому місці. Це ж не естетично!

9) Не уміючи цілуватися, намагається всього тебе обслинити, вважаючи, що надлишок слини - це дуже сексуально. Шановні, слина не для того людині дана. Хоча, іноді буває корисна.

10) Прочитавши в якому-небудь журналі, що жінки найбільш сексуальні під час місячних, намагається затягнути тебе в ліжко з фразою, що набила оскому, “Ти що, мене не хочеш? А може, і взагалі не любиш?”. Даруйте, але подібне люблять далеко не всі.

11) Після сексу вона лежить і чекає продовження, причому сама ніяк йому не сприяючи. “Воно само” не завжди так просто піднімається, іноді його треба чимось зацікавити.

12) Вона намагається всіляко зобразити оргазм, причому вельми театрально. Я, звичайно, розумію, весь світ - театр, а люди в нім актори, але смішно ж! Раз вже не виходить, то хай партнер про це знає. Якщо він не дурень, то оцінить. Головне в подібних відносинах - довіра.

13) При пропозиції зайнятися альтернативними видами сексу (анальний, оральний) вона ображається, вважаючи, що це принизливо. Дівчата, запам'ятаєте: мета і ваша, і вашого партнера - отримати задоволення, і забудьте в ліжку про все останнє! Інша справа, якщо дівчині це неприємно.

14) Після мінета вона відразу ж біжить полоскати рот. Якщо їй це неприємно, то забудьте взагалі про оральний секс.

15) Після сексу вона відразу ж одягає трусики. Навіщо? Це те ж саме, що в обличчя сказати: “Ну все, з мене на сьогодні хватить”. Псує все враження про те, що було кілька хвилин тому.

16) Після сексу вона задає найдурніший зі всіх питань: “Про що ти зараз думаєш?”. Дівчата, запам'ятаєте раз і назавжди: якщо хлопцю все сподобалося, то в такі моменти він ні про що не думає, а якщо не сподобалося, то вам краще не знати його думок.

17) Перед годиною “х” вона забуває прийняти душ, вважаючи, що її духи все виправлять.

18) Після сексу вона грайливо так заявляє: “А сьогодні у тебе краще вийшло, ніж минулого разу”. Це примушує згадувати, що ж ти не так в минулий раз-то зробив? Іноді робиш неправильні виводи.

19) Під час мінета захоплюється, забуваючи, що зуби-то тверді, а “він” вже дуже ніжний.

20) Прочитавши, знову ж таки, в журналі, що довге волосся на лобку - це дуже сексуально, перестає зовсім за ним стежити. І ще ображається, що ти проти кунілінгуса.[color=red]

Форум » Секс » 20 помилок в сексі » 20 помилок в сексі
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: