DVI

Середовище, 21.08.2019, 18.48.12
Головна » 2014 » Травень » 1 » Справжній моноліт для бетонних сходів
12.40.02
Справжній моноліт для бетонних сходів
Конструкція є монолітною у тому випадку, якщо процес її створення здійснюється безпосередньо на місці її майбутнього розташування. Для створення даних конструкцій в першу чергу необхідно створити і встановити опалубку, яка є неодмінним елементом, за допомогою якого виконується бетонування правильно і якісно. Створювати опалубку можна з дерева або фанери, металу або залізобетону, а також з інших відповідних матеріалів.

Також створення монолітної конструкції передбачає монтаж арматури і бетонування, після якого потрібно забезпечувати ще не повністю затверділому бетону певний відхід.

Процес бетонування конструкцій

Бетонування повинне здійснитися за допомогою окремих блоків, між якими повинні розташовуватися певного розміру шви. Суміш з бетону повинна бути якісною і однорідною, тому для великих споруд необхідно, щоб вона створювалася у відповідних умовах, а саме на заводі, з якого після процесу виготовлення вона транспортується на будівельний майданчик. Перевозиться суміш з допомогою спеціальних автобетоновозів, причому слід пам'ятати, що під час транспортування в бетонну суміш не повинні потрапляти будь-які опади, бруд або камені, які можуть стати причиною втрати однорідності розчину.

Укладання бетонного розчину здійснюється з допомогою горизонтальних і послідовних шарів, які повинні мати однакову товщину. Перед укладанням наступного шару потрібно виконати роботу по ущільненню попереднього.

Суміш з бетону повинна бути залита вище встановленої висоти заздалегідь опалубки, а якщо присутній надлишок розчину, то до безпосереднього схоплювання він повинен бути усунений.

Догляд за укладеним бетоном

Важливо не тільки правильно виконати заливку бетонного розчину, але і забезпечити йому правильний догляд, який потрібен до моменту, поки суміш повністю схопиться. Для якісного та правильного затвердіння бетону необхідно наявність вологи і потрібної температури. Якщо роботи по заливці бетону виконуються в зимовий час, то в складі суміші повинні бути спеціальні речовини, а також краще всього застосовувати гріючої опалубку. Волога в розчині може зберігатися різними методами, однак найчастіше він просто поливається водою. Поверхня бетону потрібно накривати спеціальною водонепроникною плівкою, яка захистить його від різних негативних факторів.

Ви будуєте новий будинок або дачу? Якщо так то звичайно, що там потрібно побудувати сходи!
Ви ще не знаєте якi сходи вибрати?
Може дерев'яну? А може металеву? Ну щоб і не дуже дорого! І щоб була красива! А давай подивимося що з себе представляє бетонна сходи:
1-Не видає несамовитих скрипів.
2-Краса і унікальність.
3-Довговічність.
4-Ціна.
Компанія SLAWAMONOLIT-це можливість виготовити бетонні сходи з втіленням істинно класичного смаку. Монолітні сходи з бетону не тільки сьогодні гарні,бетонні сходи завжди були і будуть кращими сходами!Компанія SLAWAMONOLIT-профі у виготовленні монолітних сходів з бетону в Києві,вирішуємо найскладніші завдання,будуємо сходи там,де здавалося б неможливо побудувати сходи.
Переглядів: 323 | Додав: slawa100 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 1
05.05.2014 Спам
1. Admin HOME (Admin) [Матеріал]
Автор переклав тест через перекладач і навіть не від корегував його. wacko

Ім'я *:
Email:
WWW:
Код *: